Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy vs. muži

Príspevok v téme: Ženy vs. muži
chien_fr

Prečo máme my ženy taký neférový život? Tak napr. každý mesiac menštruácia-s tým spojené bolesti atd., niektoré možno bolestivý prvý sex, neskôr pôrod, mnohé ženske ochorenia, návšteva gynekologa, míňame viac peňazi na kozmetiku, doplnky, oblečenie (čo by sme nemuseli ale bez toho všetkého sa už dnes ani nedá existovať), a mnoho dalších. Nezdá sa aj vám že majú muži jednoduchší život? Niekedy si prajem byť mužom aj ked som rada že som žena, len bez tohoto všetkého by bol život krajší :)

Slecna A.

milujem ked sa muzi hadzu do jedneho vreca...a co najviac milujem je, ked sa zeny hadzu do jedneho vreca. Absolutne nesuhlasim s nazorom, ze chlapi maju lahsi zivot ako zeny. Zeny, tie ktore nie su zakomplexovane, zdravo sebavedome, vnutorne stastne, vyrovnane, tie zvladaju kazdomesacnu menstruaciu bez mihnutia oka. Zvladaju starostlivost o domacnost, deti, zahradu, chodia do prace, do spolocnosti...A nikdy sa nestazuju, ze maju toho vela. Su prosto silne...A dufam, ze sa medzi ne radim (resp.raz zaradim) aj ja, lebo nikdy nechcem byt ufnukanou zenskou, ktora zlyhava v role matky, manzelky, milenky...
Ani chlapi nie su vsetci rovnaki...Uz to konecne niektore pochopte, ze obe pohlavia maju "to svoje" a je absolutne, ale absolutne nezmyselne porovnavat to! To sa neda prosto!

Lulita

hehe, no, ale vidis, ako staci malo a ste rozliaty :p

ale je to zaujimave, ja som nikdy zdrobneniny nepouzivala a pri mojom som zacala, lebo on taky je :))) - ja sa pri tom skerim :)

Marek_123

Ved aj ja mam zeny rad, a nedal by som na ne dopustit. Ale toto doberanie beriem ako zabavu, predpokladam, ze nikto to neberie uplne vazne.
A o tom fukani som prave hovoril. Ked je chlap slobodny, tak sa moze strieskat z kopca, dochramany sa postavi, krvi jak z prasata,utrie sa a ide dalej. No ked si onho zacne starat zena zakazdym, ked ma nejaky skrabanec, tak co z neho moze vzniknut ?
Ja si na to pamatam pekny priklad z intrakov, ked sme boli dlhy cas spolubyvajuci s jednym kamaratom. Za dva roky ma ani raz nepoziadal o pomoc, ked bol chory. Ani ho to nenapadlo. Nasiel si frajerku, rok sa onho starala,rok si ho mojkala, ked sa mu nieco stalo. Fukala mu bibinka, cajik varila. Az raz prechladol. Horucka tazkych 37,9 stupna. A on sa obrati na mna a povie detstkym hlasom :"Neuvaris mi cajik ?". Stacilo sa nanho pozriet takym prekvapenym pohladom a uz sa postavil a isiel si navarit caj, este sa ma spytal, ci da vodu varit aj mne.

Lulita

Marek - tak to sa sakra mylis :) urcite si kvoli nechtu nebalia zeny veci do nemocnice, to prvy krat pocujem, myslim, ze ani ziadny clanok o otm nenajdes, ani taky kde sa ide proti zenam :) chora zena aj navari, aj sa postara o dieta, aj chodi do prace, akurat ste povacsina - fyzicky silnejsi, takze jasne, ze taku jamu vykopete rýchlejsie, to je asi tak vsetko

Marek_123

A v com je ta vasa odolnost vacsia ? Ved sa nie nadarmo hovori, ze zeny su krehke stvorenie. Ze zenu ani kvetinou neudries. Chlapi zenam pomahaju, chrania,ak hrozi nebezpecenstvo, chlap to ide riesit, vsetky narocne a nebezpecne prace su urcene chlapom. Ako ste vy zeny dosli k tomu, ze ste odolnejsie ? Kvoli porodu ? Nemate ani ponatia, ako by chlapi zvladali porod, akurat , ze sa to neda nijak dokazat, tak to beriete ako svatu pravdu, ze to viete lepsie,lebo vam to priroda nadelila.Mozno vam to nadelila preto, lebo keby bol tehotny chlap, tak ho zena neochrani.

Marek_123

Ja zase nefnukam ani ked mam vacsi problem ako je tlacenie vyrazky. A o odolnosti zien by som radsej tiez pomlcal. Ked si chlap zlomi necht, tak si zvysok bez slova odtrhne a pokracuje v praci. Zena to povie kazdemu v okoli a zacne si balit veci do nemocnice

Lulita

nesuhlasim s bodom 9, porod je teda dost dolezita vec, bez neho by chlapi nemali dedica, prave kvoli tomu vecnemu chlapskemu umieraniu aj pri tlaceni vyrazky s velkym áááu, tuto narocnu a podstatnu ulohu v zivote cloveka nadelila zenam, ktore su odolnejsie

Marek_123

A aby som nezabudol na jednu z najvacsich mytov - chlapi nemyslia ze zomieraju pri nachaldnuti. Ak takeho chlapa doma mate, urobili ste to z neho sami. A to ze vy ochoriete kvoli tomu, ze v zime mate hole chrbaty a nasledne pridete chore do prace, kde nakazite pol kancelarie, tak to nepokladam za hrdinstvo.