Vyplnenie vrasok botoxom - skusenosti?

gabona1

U mňa bola kamarátka, ktorá robí estetiku v Londýne a stále mi vravela, len si nepichaj botox, vraj je to veľmi škodlivé a napácha to zmeny na tvári. Najlepšia je kyselina hyaluronová, tá aj vyplní a neškodí.

laurittko

veru, botox je uz najposlednejsia varianta, skor pre starsie damy podla mna :) pre nas mladice ak nezaberu kremy tak len nejake osetrenia pleti, napr. galvanickou zehlickou dixo. sk/galvanicka-zehlicka-biowave/

sonicka_s

Ja som tiež mavala hrozne vrasky, teda hlavne na čele, ale úprimne do botoxu by som nešla, predsalen je to dosť chémie a neprirodzené pre pleť :/

cicapetra

Ja som si začiatkom roka dávala do čela botox a nosovo-ústnu ryhu kyselinu. Botox do čela som volila z toho dôvodu, aby som ho už viac nekrčila, čo pri kyseline vyprchá a mračiť sa budete naĎalej.Pri ústach si neviem botox predstaviť, ako by to vyzeralo, keby som nehýbala časťou okolo úst. Vyzerá to dobre, len čakám, kým mi z toho botoxu \" odpuchnú\" horné viečka, mám po botoxe mierny pokles horných viečok, ktorý by mal do 3 týždňov zmiznúť.

zuzike33

Ahojte môže sa ísť po Botoxe do infrasauny? Na nete som o tom nič nenašla. Ďakujem za každú skúsenosť alebo radu

amanda23

inak som kdesi citala, ze najnovsi boom v holywoode , aj u nas uz sa to robi je "drakulova terapia" , vezmu zakaznicke krv , daju to do nejakej centrifugy, aby sa oddelila krvna plazma a to vlasne vpichuju a vyplnaju vrasky, vraj uz botox ustupuje, lebo to robi neprirodzeny vyraz tvare, u nas si to tusim dava robit cobejova - herecka, ta je na vsetky novinky zatazena a vstko skusa, akurat je to strasne drahe, co som pozerala cenniky kde to robia, par stoviek...

amanda23

vypln kyselinou hylauronovou je telu prirodzenejsia, lebo v pokozke sa nachadza, len jej vekom ubuda a nesposobujue ochrnutie ako pri botoxe, len nepoznam nikoho, kto by to absolvoval osobne a ako dlho to vydrzi, ceny su priblizne rovnake ako za botox...

mate59

keď vidím tie naše herečky,moderátorky, modelky, hlásateľky,sú strašné s tými čelami ako z vosku a tvár majú ako medveď bez mimiky,ale ak sa im to páči, nech sa vybotoxujú.Starnutie je prirodzené a vrásky sa dajú mierniť aj krémami.