Smrť

Príspevok v téme: Smrť
Viyk

Rozmýšľam kde vlastne začať. Tak pre začiatok aspoň také stručné info. Mám 21 rokov, zamestnaný a žiadne potiaže v láske/v súkromnom živote. Netrpím depresiami. No napriek tomu ma láka smrť. Či už mám dobrú alebo zlú náladu vždy sa v myšlienkách zastavujem pri smrti. Aké by to bolo byť mŕtvy. Čo by nasledovalo potom, čo by robili ostatní bezo mňa, ako dlho by smútili a či by vôbec smútili kvôli mne (hoci toto ma trápi najmenej, čo by robili ostatní bezomňa- robiť môžu čokoľvek, mne to už bude jedno :) ).
Občas sa mi stane že ak spím tak sa mi sníva že v snoch umieram (napr. v sne padám z veľkej výšky, autonehoda, vojna...).
Občas si vypočujem od blízkych že už to niesom ja, taký aký som býval že som sa zmenil, že vyzerám akoby som nad niečím dôležitým remýšľal...

Tak predsa ma to stále láka viac a viac zomrieť a zistiť čo je tam ďalej.
A s tým sa aj vynára otázka podstúpiť toto riziko, po ktorom už nebude návratu- áno či nie?

TinaM

Co by robili iny? No tak ja napriklad, som stale ziva...ostatni, co ti potencialne odpisu, ti asi tiez. Tak co sa nas vlastne pytas? Mam pocit, ze asi mas v zivote vsetko, co chces, mozno aj viac. A preto chces nieco, co nemozes len tak lahko ziskat, resp. je to dost zvratene. Venuj svoju energiu niecomu prospesnejsiemu, to bude asi najlepsie.

Viyk

No, asi mi to nikto veriť nebude. Ale to bolo to posledné čo ma napadlo. Robiť to preto aby som upútal pozornosť. Keď sa to tak vezme tak všetci ostatní sú mi ukradnutí. Ja sa len pýtam na názory iných čo by robili iní. A keď sme pri tom odbornikovi, tak ten, skonštatoval že som v poriadku. :P Ale nech sa páči spochybňujte aj úsudok toho odbornika. Ale aspoň som sa naučil ďalšiu vec. ;)

Dadula56

Bud mas naozaj velky problem alebo len potrebujes na seba upozornovat takymto chorym sposobom. Kazdopadne, nech je to prva ci druha pricina, by si mal navstivit odbornika.