Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po augmentacii

Príspevok v téme: Po augmentacii
lenka19796

ahojte kocky,pred troma dnami som podstupila po druhy krat augmentaciu prsnikov implantatmi.prvu operaciu som podstupila pred vyse 10 rokmi ale pod zlazu.tentokrat mi implantaty davali pod sval.ako ste sa citili vy po operacii,ako to prebiehalo co sa tyka bolesti a kedy ste sa vratili k beznemu zivotu. mam 15 mesacneho syna ak ste niektora v mojej situacii potesi ma hociaka vasa skusenost

GB

Ahojte babeny, tak nakoniec môj väčší prsník bol stále ešte len opuch - už sú oba veľmi krásne. Mám z nich radosť.........

BG

Ahoj Maca, neboj naozaj každým dňom je to lepšie - ja som už na 5-ty deň normálne fungovala v práci. Ale mám teraz obavy lebo jeden prsník mám naozaj väčší ako druhý a hodne ma bolí - bojím sa, aby som nemala tú vzduchovú bublinu. Zajtra idem k doktorovi tak som zvedavá..................
Držka sa.

maca33

Ja som 5 deň po operácii a je to zatiaľ des, cez deň, keď sa rozhýbem celkom sa to dá, ale rána bývajú hrozné, nemôžem bez pomoci vstať z postele... dúfam, že to bude lepšie a lepšie každým dňom...

BG

Ahoj Lenka prosím ťa ja som 10 dní po operácií a mám 15 mes. dcérku. Kedy si sa vrátila do normálneho života? Ako to prebiehalo? U mňa je to cez deň OK, ale noci sú hrozné. Ďakujem za odpoveď.