Zničená psychika - lieky?

Príspevok v téme: Zničená psychika - lieky?
Kajla_a

Ahojte,
vlastne sa chcem opýtať, či neviete poradiť nejaké voľnopredajné lieky na psychiku, niečo nenávykové samozrejme.
Môj problém je "len" to, že sa so mnou po 2 rokoch rozišiel priateľ, teraz viem, že asi kvôli inej žene... už se spolu bývali, plánovali sme svadbu a rodinu a on zo dňa na deň prišiel s rozchodom. Ten prebehol v kľude, ale odvtedy nespoznávam jeho správanie.
Dnes som bola v meste a kamarát mi povedal, že ho práve stretol aj s jeho novou ženskou a proste som to skoro nepredýchala...
Vzhľadom na to, že potrebujem fungovať a nemám čas myslieť na tieto veci,skôr sa musím sústrediť na školu,skúšky,písanie diplomovky, súrne potrebujem niečo také, lebo to trvá už dlhšie a skutočne si nemôžem dovoliť ďalej takto fungovať. Nehovoriac o tom, že nemôžem jesť,spávať,schudla som 14 kg a proste nevládzem... Momentálne vidím východisko v liekoch,možno zlá voľba, ale najrýchlejšia...

sarategane

Ahoj,

presne viem ako ti je, ja som mala podobny problem...lieky su len taka barlicka. Na chvilu pomozu, ale niekedy mozu aj poskodit, neziaduce ucinky atd...ale v pripade ak ti je velmi zle urcite by som vyhladala psychiatra, ten ti povie ze ci lieky ano alebo nie, pripadne vhodneho psychoterapeuta.Volno predajne lieky, magnezium a guajacuran, lubovnikovy y valerianovy caj na vecer, ukludnia. drz sa.

nikon520

ahojte ja mam iny problem zacal som mat strach z vlakovych nastupist nastupovania do vlaku a vystupovania aj v praci mi to robi problem sa bojim ze spadnem mal som uz viac urazov ci som nejako tim poznaceny porade mi co na to mam uzivat

orchidejka

najlepsie by bolo keby si to spracovala a povzniesla sa nad tym, ale na to treba cas, ktory ti pravdepodobne teraz chyba lebo treba okrem ineho riesit skusky. poznam to - neboj. preto ak mozem, odporucila by som ti nejake tie produkty. z tabliet mozes vyskusat napr. benosen balance, stresvit, medovka, guajacuran, homeopatikum sedatif-pc, na koncentraciu a lepsiu pamat (ale to mozno poznas) je guarana, memoplus, ginko alebo ampulky speed8.
samozrejme ak uvazujes aj nad cajmi - tak zo sackovych su rozne ukludnujuce, proti stresu, melaton caj alebo si mozes pokombinovat aj sypane caje (bylinky) - najvhodnejsie na zvladanie tychto stavov su medovka, mata, valeriana, mucanka a lubovnik. niektore tbl co som vyssie vymenovala su zlozene presne z tychto bylin. inak ak uvazujes nad tbl, pocitaj s tym, ze je to zalezitost okolo 10€. niektore aj viac

Kajla_a

To mi je úplne jasné, viem, že časom by to bolo ok, lenže teraz proste nevládzem a nechcem si pokašlať školu, len kvôli imbecilovi, ktorého neviem predýchať...

tbl555

Ty si to musíš utriediť v tvojej hlave, prečo ťa to trápi, všetky city a myšlienky a nie že hop šup, mám nervy, tak si dám lieky. To ti radím iba v dobrom, bez liekov ťa to bude stáť oveľa menej

Agnes999

Obavam sa, ze na psychiku ti ziadne volnopredajne lieky nepomozu. Tak bud si das predpisat nejake od psychiatricky alebo to proste sama pretrpis.