tehotenstvo

emko

Ten druhý liek ja kočík a v nom budeš kočíkovať bábo--- ak to do 72 hodín nezoberie ,tak to potom už neúčinkuje a jediné riešenie je interupcia.. riešenie ,ako nebyť rodič...ale fakt že Postinor je nadupané hormonmi proste svinstvo pre organizmus... tak to by si asi s nou mal riešiť zájsť do lekárne a tam ti to leárnička/nik všetko vysvetlí...

Summer

:D joj.kočík znamena ze ked budes cakat tak mozes ist rovno po kočík(tam sa prevazaju deti)...ved a ona sa neboji ze je tehotna?ty to tu cele za nu riesis ale vlastne sa ti ani nechce vyhodit štyristopade za postinor tak neviem potom...

pppppprooooblem

no proste som mal kondom ale potom ked bol koniec vstanem a kondom len tak lezal na posteli.. tak neviem ci som vsetko dal do kondomu ci ako... chapes?? a ten druhy lierk to je co ? co to robi?

Summer

no jasne da sa ist kupit kocik...neviem proste nechapem...lebo ty si tam napisal ze si sa urcite spravil...a ak si sa spravil do nej myslim ze ma vacsi vyznam ist po ten postinor ako potom cakat ze ci nebudes otecko

pppppprooooblem

alebo sa este takto ta spytam... keby som to nechal teraz tak. a az ked sa zacnu prejavovat priznaky tak da sa potom s tym nieco robit???

Summer

tak vies moze jej potom chodit menzes uplne inak. ale to je individualne ja ked som to zedla tak som bola len stale unavena potom to preslo...a ucinkuje to najlepsie ked sa to zobere co najskor

Summer

nie to je praveze len do tych 72hodin...ono sa to vola aj pilulka "morning after" cize rano po...sa to dava vacsinou ak je to naozaj nehoda co obaja neocakavali.ale am to v sebe kvantum hormonov cize jej to moze poprehadzovat cely cyklus je to dost nanic no,ale lepsie ako babo aj ked neviem kolko mas rokov

Summer

stoji to okolo 450 a nemalo by sa to uzivat viac ako raz za polroka to neni antikoncepcia to je fakt nudzova...predpis urcite netreba...takze ak to nie je viac ako tri dni tak by ste mali ist poto