Problém s bývalým priateľom

Príspevok v téme: Problém s bývalým priateľom
lenuska19

S priateľom sme sa rozišli, ale ostali sme kamarati. Povedal mi, že sa chce ku mne vrátiť, že ma miluje. Ale v poslednom čase je ku mne strašne agresívny, nadáva mi. Ja bývam v Žiline a on v okrese Čadca. Chce sa so mnou stretnúť ale len vtedy keď on určí dátum a len v jeho dedine hneď pred jeho domom. Zo ZA tam trvá cesta s 2 prestupmi cca 2 hodiny. Ale ja už nemám záujem sa s ním stretnúť. Veľakrát mi povedal, že on je starší, a mám ho počúvať, vykrikuje mi že nič neviem len papuľovať a odvrávať. Len jednu vec nepochopím: prečo nepréde on za mnou keď sa strašne chce so mnou stretnúť.

V utorok mi poslal peniaze aby som mu kúpila nový mobil, mi ukázal na nete aký by chcel. Dnes mi volal, ako som sa rozhodla či mu to kúpim, alebo nie. Tak som mu povedala že pôjdem ti kúpiť s tým, že sa so mnou stretneš v Čadci alebo v Žiline. Tak mi povedal, že on do Čadce nemôže ísť, ale nechcel mi povedať prečo, že je to jeho súkromná vec. Ale zase mi povedal že sa chce so mnou stretnúť ale pred jeho domom. Čislo účtu, aby som mu mohla vrátiť peniaze mi nedal, tak som mu povedala že má 2 možnosti buď mu ten mobil kúpim s tým, že si pre neho príde do CA lebo ZA alebo keď mi nechce poslať číslo účtu tak mu vrátim peniaze poštou. Aj keď viem, že to nebude dobrý nápad. A za to ma niekam poslal.

Poraďte, čo mám robiť, aby ma už toľko nenútil za ním chodiť. Mám sa na neho už úplne vykašľať alebo čo? Ja som ho aj po tom rozchode mala veľmi rada ale toto čo v poslednom čase robí je už na mňa moc.

Leela333

Ty si už úplne potratila rozum? Nestretávaj sa s ním! Preruš kontakt, kašli naňho a už vôbec ale vôbec mu nekupuj žiadny mobil! Čo si ty jeho slúžka? To ako smrteľne vážne nad tým aj uvažuješ, že sa s ním stretneš a že mu kúpiš ten mobil?

yahoo

lenuska19 ja som mala podobny problem ako ty.Tiez to bol moj byvali a robil mi doslova peklo zo zivota.Ked som sa s nim rozisla nevedel to prekusnut a tiez chcel byt len kamarat.Neustale mi vyvolaval, cakaval pred robotou, stale bol nasilny a muselo byt podla neho.Ak som tak nespravila tak uz bol problem a to som uz mala terajsieho priatela ale stale som sa mu snazila vyhybat. Aj sa mi vyhrazal a neviem este ake blbosti.Lenze mne to bolo fakt jedno.Ked uz som toho mala fakt dost tak som jeho telefonaty ignorovala,vyvolaval v kuse az som sa jedneho pekneho dna rozhodla a zmenila si cislo ktore nikto nema len moji najblizsi... a je mi super teraz.Neviem kde on byva,ani ma to nezaujima, dal mi pokoj (mozno uz konecne pochopil) a mne sa zije uplne uzasne...

Takze poradim ti takto: zmen si cislo- to ti pomoze, ale daj pozor komu ho das lebo ak mate nejakych spolocnych priatelov tak ich upozorni ze si neprajes aby nahodou jemu nedali to nove cislo ak si ho bude pytat a peniaze mu jednoducho bud odosli na jeho ucet s ktoreho ti ich poslal alebo jednoducho postou a hotovo.I ked mas obavy postou ale ak sa nieco stane tak to bude uz len jeho chyba ze ti nedal ucet a hotovo.. jednoducho ignoracia a lahostajnost na plnej ciare. a hlavne sa vschop a spamataj dievca, mas 22 rokov a cely zivot krasne pred sebou tak si ho nenechaj nicit takym debilom.Ja mam 24 a konecne pocitujem co je zivot a uzivam si ho plnymi duskami.

Takze vela stastia a fakt uz kasli na neho.Nestoji ti za to ani ako priatel, ani kamarat a ani za suseda by som ho nechcela :DDD

AdamKrt

Na mobile existuje nieco ako filtrovane cisla. Pridaj si ho tam a jeho cislo nebudes pocut, ked bude zvonit. Na email plati to iste, tam je to este lahsie.

Aj by volal, ci pisal z ineho, tak si pridaj aj tie. Ignoruj, neodpovedaj, alebo ked zistis, ze je to on, tak zloz. Pripadne uvazuj, ze zmenis cislo.

Peniaze mu posli postou sekom, ak nemas jeho ucet. Ako adresu odosielatela, ale aj prijmatela uved jeho. Keby si peniaze neprebral, budu ho urgovat, lebo sa vratia ako nedorucene jemu ako odosielatelovi.

Ak bude otravovat moc, tak spomen, ze pojdes na policiu.

Iveta Michael

lenuska19

omg! to čo je za magora? sorry,ale dúfam,že ho neberieš vážne ked ti povie že ťa miluje..? on miluje hlavne sám seba a teba podľa všetkého iba NECHUTNE VYUŽÍVA!

Peniaze mu vráť šekom,obetuj malý poplatok ale nech ti ani nenapadne sa zháňať za jeho mobilom alebo...čo to nevidíš ako sa k tebe surovo a arogantne správa?

maj úctu k sebe a nerob mu slúžku,debilovi..nomrálne ma to nasralo čo som čítala..máločo ma vie vytočiť:)

Agnes999

Vobec s nim nekomunikuj, robi si z teba len sluzku. Toto nema ani so vztahom ani s kamaratstvom nic spolocne. Ak by bol moc otravny, tak holt, musis zmenit cislo mobilu. Tie peniaze mu preved na to iste cislo uctu, z ktoreho ti to poslal a viac sa nestaraj.

fero11111

ti praska ci co posli na ucet jeho mame abo dakomu peniaze abo postou a prerus snim setok kontakt preboha ... amas pokoj co si mala ci co ci boha ...

lenuska19

vy ste si asi neprečítali že už sme sa rozišli, ja som už s ním aj prerušila kontakt len on mi stále piše a volá a chce odomna aby som mu kopovala tie somariny všeliake a niesla mu ich domov...ja som uz snim vsetko skoncila lebo viem ze to nema zmysel byt s nim kamaratka. Som pochopila že stretne sa so mnou jedine pred jeho domom a to mi ešte povedall aby som tam prišla ale že ma nepride ani na zastávku počkať že načo a chce sa stretnuť len vtedy keď budem pre neho dačo mať. len važne neviem ako mu už vysvetlit že toto ma uz nebavi a uz sa s nimnechcem stretavat a nechcemaby ma nutil do vztahu a aby som isla za nim