Ako ho presvedcim ze ho skutocne milujem

emi

mali ste pravdu presviedčať je zbytočné povedal mi že ma berie ako kamarátku...lásku neberie takže som rada že som už nič iné neurobila žiadny iný prejav...

emi

unknow a keby si stretol taku ženu ktorá by ta chcela skutočne milovať ako by si jej to dokázal uveriť? čo by mala spraviť aby ťa presvedčila že to myslí vážne?

unknown89

ja ho celkom aj chapem .. som na tom podobne ... radsej si drzim odstup ... bojim sa ze mi zas "nejaka" ublizi .. trpel som dlhoo .. nebolo to moc prijemne ...

emi

nikde som nenapisala čo si o mne myslí...on mi povedal že som dobra ale on jednoducho nedokaže dôverovať a pripustiť si ženu k telu viac, my spolu nechodíme ...poznáme sa už vyše roka a on vie aka som len ma jednoducho strach do toho ísť ale predtým zo začiatku som bola taká ako vy tiež som si povedala jeho problem lenže potom sme sa opät k sebe dostali a ja som pochopila že chcem iba jeho že ho skutočne milujem a som ochotna spraviť čokoľvek aby bol so mnou...nechcem ho už stratiť chcem aby zostal v mojom živote...teraz čakam čo bude lebo naposledy som mu poslala sms že ho milujem a chcem byť s ním...je to týžden a ja čakam :( viem že musím byť trpezliva ale chyba mi

kafe

emi, nepresvedčíš ho vidieť niečo, čo on vidieť nechce. Pretože je zranený, tak to jednoducho nedokáže. Ty nepotrebuješ vymýšľať dôkazy (ani by si žiadny nenašla, všetko by pre neho bolo málo aj keby si mu kúpila ostrov v južnom pacifiku), ale on sa potrebuje "zahojiť". A to TY za neho spraviť nemôžeš.