Pes a deka

Príspevok v téme: Pes a deka
TinaM

Tak znovu vas prosim o vase skusenosti. Nasmu malemu Fredovi sme dali do pelechu deku. Po dvoch dnoch som si rano vsimla, ze ho napina a potom vykaslal len zhluk slin alebo zalud. kyselin, neviem. Pri blizsom skumani som si vsimla, ze su v nej mikrovlakna z tej deky (bola cervena, takze sa to na dennom svetle dalo rozoznat). Deka plzla, vsimli sme si to aj na jeho hracke. Tak sme deku vymenili za inu,o ktorej som presvedcena, ze neplzne, sama som ju casto pouzivala. Par dni v pohode a dnes rano som sa zobudila zase na tie zname zvuky a ked som k nemu prisla, tak mal zase vykaslanu "mlacku" v pelechu. Myslite si, ze to naozaj suvisi s dekou? Zobrala som mu ju, nahradila som ju uterakom, len mam strach, z coho to moze byt. Pocas dna sa mu to nestava, vzdy len rano.

yahoo

No dakujem :)) je krasny aj ho velmi luuubim ale aj mna by za zradlo predal, xixi :DDD

no tak mat doma kazde jedno plemeno, tak to si kupim nejaky veeeelky ranc a tam budem mat havkov :)

yahoo

lost uz to mas poslane :D

TinaM tak toto mas super, len to treba zachovat tak ako je.Aj u nas je samozrejme prisny zakaz davat psovi z taniera.Lenze svokra to bohuzial nejak nevie stale pochopit a dodrzat.Stale mu nieco da, aj tanier vylizat a mna ide vtedy z prepacenim je*nut od nervov. A potom ze pes nema zobrat ked si zvykol na taketo veci...

TinaM

A na nasom sa mi najviac paci, ze este neodhalil, ze ked som v kuchyni a varim, alebo ked jeme, ze je to vlastne jedlo a zeby to mal chciet :D toto je inak u nas prisny zakaz, davat mu veci z taniera a tak. Cize ked jeme, pride k nam a lahne si nam k noham, presne tak isto, ako ked aj nejeme. Dufam, ze nam ho nikto omylom nepokazi a nieco mu nehodi, lebo toto mi vyhovuje :)

lost

jasne mozes poslat :)

no aj moj pes ma mail :D

dokonca aj stranku :D

sice nie je zrovna dokoncena, ale planujem tam dat take fotky, ak by mi padol PC, ay som ich mal niekde inde :))

yahoo

No jeej, jazveciky su zlatucky :))) No som si vsimla ze aj nas kuka telku a hlavne ked kukame discovery alebo take nieco a idu nejake dokumenty o zvieratach.Tak to ho asi najviac zaujima.Aj nedavno sme tak s priatelom kukali a dosiel nas hafan, sadol si a zacal pozerat.Zaujalo ho ked ukazali mladata leoparda a tak tiez aj papagaj ked odletel zo stromu tak ho chcel nahanat.Vrazil nam nufakom do telky a stale kukal za televizor ze kam ten papagaj zmizol.. No nemal chybu :DDD takze aj nas kuka :))

TinaM

Ako ste sa rozpisali, kym sme boli vencit :D Musim toho nasho pochvalit, dnes bol prvykrat sam doma-20 min, musela som ist do obchodu-ano, je to sokujuce, ale pes ma vzdy co jest a ja nie :D
My mame maleho jazvecika dlhosrsteho, moze mat teraz tak 3,5kg. A obcas pozera telku!
Zatial ho krmime 4x denne, kombinujeme, granule, vlocky, tvaroh, varene zaludky, mrkvu, mlieko, raz za tyzden surove vajicko. Samozrejme nie vsetko naraz :D A vecer papa len ciste granule, aby robil pekne a pevne hovienka :D Az teraz som pochopila vyznam tejto vety z reklamy.