Pes a deka

Príspevok v téme: Pes a deka
TinaM

Tak znovu vas prosim o vase skusenosti. Nasmu malemu Fredovi sme dali do pelechu deku. Po dvoch dnoch som si rano vsimla, ze ho napina a potom vykaslal len zhluk slin alebo zalud. kyselin, neviem. Pri blizsom skumani som si vsimla, ze su v nej mikrovlakna z tej deky (bola cervena, takze sa to na dennom svetle dalo rozoznat). Deka plzla, vsimli sme si to aj na jeho hracke. Tak sme deku vymenili za inu,o ktorej som presvedcena, ze neplzne, sama som ju casto pouzivala. Par dni v pohode a dnes rano som sa zobudila zase na tie zname zvuky a ked som k nemu prisla, tak mal zase vykaslanu "mlacku" v pelechu. Myslite si, ze to naozaj suvisi s dekou? Zobrala som mu ju, nahradila som ju uterakom, len mam strach, z coho to moze byt. Pocas dna sa mu to nestava, vzdy len rano.

yahoo

lost: ja si tie fotky mozem pozriet az doma.Mne tu neotvori nic, sa cudujem ze mi zdravie.sk ide :)) ale aspon nieco, aspon sa nenudim ked nemam co robit a citam si to tu :))

lost

hej biely, ale len na par dni, potom bude skor hnedy (od blata) :D

bastienwhitejade.eu
bastienwhitejade.eu

(ak to pojde otvorit :) )

ale ten velky (kralovsky) pudel ma udajne 30kg, ak som si prasvne zapamata, lenze neviem si predstavit to krmenie potom :D 8x vacsia miska :)))

yahoo

No a ako tak kukam na nasho psa doma tak mam niekedy pocit ze z tej puberty ani nevyrastie :DD
Ja som v praci a tu mi ziadne stranky neotvori, vsetko mame blokovane :)
No ak by si chcel foto tak ti viem poslat jedine mail :))
No neviem si predstavit ze by tvoj hafan mal tolko kg co moj :)) ty mas tusim pudlika, ze?Bieleho :)

lost

takze aj vas si predlzil pubertu za hranicu 1. roka? :D
no fotky sem sa priamo ani velmi nedaju, jedine tak, ze das "link" z ineho (FB,atd..) alebo idealne to robim tak, ze to nahram na www.tinypic.com , to mi vygeneruje link, a len sem dam :) ale ako sa ti chce :P nemusis ak je to prilis komplikovane ;)
no ten moj krpec ma len 15% hmotnosti toho vasho :D takze to mam s krmenim oooovela jednoduchsie :D

yahoo

lost mi pred nim uz schovavame vsetko.A tie mikrotenaky vtedy len dotrhal, nezjedol ich a ani igelitky.takze mu chvalabohu nic nebolo.. :) No nas ma rok a dva mesiace pomali a sem tam sa aj zmeni ze je taky iny ale pochvilke mu zas zacne znacne "hrabat" :D a mame doma AMSTAF. Aj nas kuse vselijake kosticky a kosti z kozi.Tie ma najradsej ale hrozne z nich prdi :DD a fotky neviem ako sa davaju :)

yahoo

Lost dakujem za tvoje pismenka :D pekne napisane :))) no tak nas pes nase jedlo nedostava ma svoju stravu ako su granule a samozrejme dostava kuracie chrbty- surove.Varene jedlo nejedava.Sem tam chrupavky alebo tiez koze. Ale nic viac.Nas ma 30kg a primerane k svojej vahe dostava aj davku granul 2x denne :)
No uvidime co bude dalej.Ja ho samozrejme ignorujem ked si nieco sebe robim jest.Je to ale velmi tvrdohlavy pes ked chce :)) A aj ten nas ked sa napraska svojho tak by zvladol zozrat este aj nase porcie ako ho poznam :))
Takze zatial to necham tak a budem mu to hovorit aj nadalej prikazmi ako aj doteraz.Mozno sa pomali umudri, predsa je to este len taky pubertiak :))

lost

Od 1. roku (priblizne) sa zacne menit, VELMI pomaly a VELMI nenapadne zacne seriozniet :P
ten moj ma sice 2 a 1/4 roka, avsak ked som nahodou niekde natrafil na video, ako sa hral ked mal 1/4 roka, tak to je fakt extremne neporovnatelne :)
aj ked sa teraz hra (na svoj vek este dost veselo), ale co clovek, to iny nazor a iny pribeh o svojom psovi tak neviem co je normalne a co uz nie :D, tak to nikdy nebude ako tie stenacie casy :D tie boli perfektne.. :)

lost

:"tutuli mutuli,"

no presne, toto na ulici :D

inac akych mate psikov? :P postlite kludne aj fotky popripade :)

stenaci vek je ten najvzacnejsi :P potom vyrastie a bude to ine :)