Je to spravne?

Príspevok v téme: Je to spravne?
kvetinka1989

ahojte.Takze chcela by som schudnut ale chcem poradit ze ci je to spravne alebo je to vela na chudnutie.
Takze 6:40ranajky tmavy chlabik s maslom a zeleninkou.O 4 hodiny si dam zemlu alebo bagetu ..co si kupim v bufete o 4 hodiny dalsie si dam obed a o 5 uz iba jablko.Alebo je to vela a desiatu mam nahradit iba 2 jablkami?

evul

baby, pozrite si www.chudnutie-ako.sk. Je tam vela dobrych clankov, pomocou ktorych pochopite, ako schudnut natrvalo, nebyt pritom hladna a mat vsetky ziviny, ktore telo potrebuje. Drzim palce.

slniecko88

no tak ja chcem sćhudnut to je pravdea ale nie tak ze vylucim to pecivo.myslim tym ze vylucim biele ale to tmave jest budem.pretoze cely zivot nebudes len na tom ovoci... a naberes to spat ale ja to nechcem spat

ada45

no v ziadnom pripade tu bagetu nejedz, z toho moc neschudnes, ja ti napisem ako to robim ja jem ovocie zeleninu vkuse a vela pijem a na obed len polievka a denne hodinka aerobicu a ide to ale v kazdom pripade nejedz biele pecivo bagety a take

kvetinka1989

a este by som sa chcela spytat ktore je lepsie ci to co som napisala ja ako sa chcem stravovat alebo to ako sa stravuje slaniecko

kvetinka1989

Ja som chcela pomoct ci to je ok.nie ci to je zdrave.Ja sa nevratim k povodnemu stravovaniu pretoze takto sa chcem uz stale stravovat a ked to pokazim tak pojdem dalej jeden den neuskodi.Mam 17 a nadvahu nemam. staci mi 6kil schudnut za mesiac.pitie a cvicenie to viem a to aj robim.

filko

no nic moc ti poviem. malo jes a este aj nekvalitne. tmavy chlieb je ok ale nie ideal. najlepsi je celozrnny. maslo nedavaj, mozes dat odtucneny syr a zeleninu. svetle pecivo ako je zemla a bageta nahrad radsej ryzov a nejakym chudym masom. na desiatu nizkotucny jogurt. ovocie nejedavaj doobeda - prilis vela jednoduchych cukrov. spoliehaj sa hlavne na zeleninu, zeleninovy salat sa da kupit v kazdej lepsej restike :) na veceru odporucam kuracie alebo lepsie morcacie prsicka, alebo rybu s troskov ryze. jedavaj 5-6 krat denne. vidim ze o zdravom stravovani toho vela nevies tak si to skus zistit. na nete je toho dost. taketo diety sa totiz nedaju vydrzat dlho a ked sa vratis spet k povodnej strave tak rychlo priberies spet. musis vediet ktore potraviny su kvalitne a ktore nie.

slusny_muz

Ovocie by som konzumoval predovsetkym doobeda a na vecer uz len bielkoviny a zeleninu, ktora sice obahuje polysacharidy ale prevazne celulozu, ktora nieje stravitelna pre cloveka...

slniecko88

Ja jem na ranjky vsetko a o 4 hodiny neskorsie to co mam na ranajky a potom uz iba ovocie. a niekedy polievku zeleninovu ked mame.Za 2tyzdne som schudla 2.5kg.a cvicim a pijem.

germi

podla mna to zalezi aj od toho, kolko chces schudnut, ci vobec mas nadvahu a ak ano, tak aku velku... tiez je dolezite, aka si stara, bo ak si mladsia, rychlejsie spalujes a tak... cize ak nemas velku nadvahu, podla mna jeden chleba za den ti neuskodi, ale tu bagetu si racej kazdy den nedavaj, daj si namiesto toho racej to jablko a na veceru potom volaku zeleninu abo jogurt abo volaku polievku... vazne, ak nemas velku nadvahu, netrap sa tym, ze vyradis setky potraviny okrem zeleniny...