Prsia

marrisa

Ja odporucam stimulen, funguje to tak na 40% dievcat. Primarne to je na prsia ale odstranuje to aj bolesti pri menstruacii, zmiernuje PMS (to bol moj dovod uzivania) a zlepsuje hormonalnu rovnovahu. Mne sa napr. prsia nezvacsili, ale kamaratke ano, tak skus,, drahe to nie je a urcite ta potesi aspon to ze sa budes citit lepsie.

marrisa

Ja odporucam stimulen, funguje to tak na 40% dievcat. Primarne to je na prsia ale odstranuje to aj bolesti pri menstruacii, zmiernuje PMS (to bol moj dovod uzivania) a zlepsuje hormonalnu rovnovahu. Mne sa napr. prsia nezvacsili, ale kamaratke ano, tak skus,, drahe to nie je a urcite ta potesi aspon to ze sa budes citit lepsie.

LILIII

augmentacia je "chvalabohu" to jedine najucinnejsie riesenie ,inak ti nepomozu ziadne zazracne pilulky ,maste ,ci recepty uja bylinkara a ak ti bude postacovat zvacsit prsia o max. 1cm ,tak ti poradim cvicit ..... inak bohuzial nic nezabera
dobre by bolo pockat si pokial nedosiahnes vek 23 vtedy prsia prestavaju rast a tak sa mozes rozhodnut ,ci to vobec potrebujes :)