Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre alebo Poľnohospodárska

Príspevok v téme: Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre alebo Poľnohospodárska
martina :-))

Ahoj, chcela by som študovať na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Konkrétne sa mi páči psychológia alebo sociálna práca. Ako o druhej škole som rozmýšľala nad Vš poľnohospodárskou, fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov - špeciálne chovateľstvo alebo všeobecné poľnohospodárstvo. Zaujímalo by ma aké predmety sa vyučujú na psychológiu a soc. prácu v Nitre. Vaše skúsenosti, so školou. Vopred ďakujem za odpovede.

AlisonWolf

Aja02- veru, psychológia na TU je veľmi dobrá, alebo skôr zas*ane ťažká... polovica triedy nepreliezla do druhého semestra a bohvie, koľko sa dostane do 2.ročníka :D

Prezyvka55

boston12 lol seriozne kde sa nenauci aspon anglictinu alebo nemcinu tak skonci maximalne tak za pasom ... myslim ze vediet jazyk nie je nic extra

Aja02

Ak sa rozhoduješ medzi týmito dvoma fakultami, tak rozhodne UKF. Tá je lepšia, ale ak chceš študovať psychológiu, tak tá je vraj veľmi dobrá v Trnave na Trnavskej univerzite.

boston12

chacha vtipne velice, tak si to uzivaj len sa neprejedz, nie kazdy ma moznost ist na sukromnu skolu, pripadne nema bunky na matiku ci jazyky, nerob machra prosim ta

Prezyvka55

boston12 za 50eur sa da zabavit? :D tolko denne miniem len na stravu ak nie viac.

PS keby to vedeli tak nestuduju take "kraviny"

boston12

ak mas zapotreby ludom, ktori su na tom horsie nez ty, to slavnostne plesknut do tvare a mysliet si ze im svojou neskonalou uprimnostou otvoris oci tak prosim, oni to vedia aj bez teba, a existuju brigady a v nitre sa daju najst, takze bez penazi byt nemusi, a ludia ktori sa vedia zabavit len s 50 eurami vo vacku lutujem

Prezyvka55

boston12 v dnesnej dobe je pocut pravdu lestenim si ega u kazdeho kto si tuto pravdu nevie pripustit.

Mladost je lepsie prezit ked nejake peniaze mas :D mladost na socialnej praci bez penezi nie je bohvieco :D

boston12

prezyvka si tu sice lesti ego, ale svojim sposobom ma pravdu, socialna praca je dobra na to ze si predlzis mladost

Prezyvka55

Skusenosti sice nemam ale uplatnenie po skonceni tychto skol bude asi smer urad prace socialnych veci a rodiny.

AlisonWolf

Ahoj,
už si niekde zistila nejaké info o psychológií v Nitre? Pretože ja uvažujem o prestupe na budúci rok, ale nikoho odtiaľ nepoznám a ani na nete sa k tomu veľa ľudí nepriznáva :D