Vase najhorsie rande

Príspevok v téme: Vase najhorsie rande
tekviciak

Problem sice nemam ale tak tema na uvolnenie, ake bolo vase najhorsie rande, nemuselo byt len prve s niekym, u mna asi dievca ktore povedalo 3 slova za vecer, bola sice mila ale nejak ma nebavilo sa bavit sam so sebou a druhe kde mi dievca rozpravalo detinske zazitky s kamaratmi a stale sa ma pytala ci poznam toho a toho, doteraz som na tu otazku alergicky, a vy ?

mango.tree

nemala som zle rande, asi preto, ze vsetkych som spoznala v beznom zivote okolo. iba jedno som mala pokecove, aby som to vyskusala :D a ani to nebolo vyslovene zle a nieco som sa tym aj naucila. bolo to rande na poloslepo, teda ja som mala jeho fotku, on moju nie. tak sme boli v kine a na horucej cokolade, vyzeral trochu inak ako na fotke (nie o vela, ale z fotky som mala proste inu predstavu o nom) ale najviac mi vadil ton jeho hlasu, priam ma vytacal a intonacia. jasne ze som mu to nepovedala, ved co s tym spravi? nic. a bol asi aj trochu nervozny, tak aj preto mal potrebu ma "ohurit" a mozno v beznom zivote rozpraval normalnejsie. a ked sme boli v kine, tak mal tendenciu stale mi smatrat po ruke a tak :D ale rozpravat sa s nim dalo o vselicom, ale vobec ma nepritahoval, takze ziadne dalsie nebolo. no a skratka, fotka nie je vsetko, hlas, pohlad, chodza, mimika, gesta su casto oooovela rozhodujucejsie

tekviciak

tak nemyslel som to v zlom ak to tak vyznelo, i ked niekedy sa to da pochopit to vyjadrovanie v zlom, ci uz je to chlap alebo zena, emocie su emocie

Sejla

no ja som totiž dosť alergická, keď sa chlap nejak zle vyjadruje o svojich bývalých, alebo ženách celkovo. Už som si spomenula najhoršie - jeden mi začal vysvetlovať rozdiel medzi pravými a silikónovými prsiami - vraj pravé sa vo vode vznášajú a silikónové idú ku dnu.

Opica

Sejla, nechcem sa vam starat do rozhovoru, len neviem, preco ta hned napadlo, ze tekviciak zvaluje vinu na tu dievcinu a trochu utocnejsie si reagovala, ze nech hlada chybu v sebe.. ved predsa ani jeden z nich nemusel urobit ziadnu chybu ani byt zly, len jednoducho sa k sebe nehodili a neboli na rovnakej vlnovej dlzke a nenasli spolocnu rec.. ja na tom nevidim nic zvlastne ani alibisticke z jeho strany.. ;) trochu viac usmevu a pekny den vsetkym ;)

Sejla

nie sorry :D Ja som zase nejak extra randenia nezažila, keďže som mala dva dosť dlhé vzťahy. Takže som nikdy nejaký extra trapas nezažila, hej minule som bola vonku s takým snobským mladým američanom v dizajnérskom saku, chcel ísť do drahej reštiky, ale ja som s ním šla do potravín, kúpila flašu vodky a kolu a opila som ho v parku :D