Neposlusne cievy

Príspevok v téme: Neposlusne cievy
astro

zdravim vas.. mam 20 rokov dost mizerne zdravotne problemi no dodnes pocas jedneho roka mi na nic neprisli :/ som slaby to je hlavny priznak zaroven najhorsi a pekne mi srpcuje zivot zle pocity vo slvaloch ziadna vydrz obcas mierne bolesti... prislo to zodna na den... kazdy den je iny niekedy sa citim lepsie a den celkom zvladnem inokedy mi je strasne zle a obcas to vyvrcholi behom par sekund do stadia kedy mam pocit ze zomriem. v tom momente mam strasne uzulinke cievy skoro vobec ich nevidno a to som aj dost chudy... je to ako zachvat ktory prejde za 10 min az jednu hodinu... a azse na druhej strasne ked mam cievy obrovske roztiahnute tak citim unavu citim sa byt omameny citim inak tlkot srdca... napriklad dnes som vstal o 5tej rano mal som ulilinke zily (zle mi nebolo) no a etraz asi pred 20 minutami sa mi behom par sekund roztiahli na maximum a citim sa dost divne... hlavne vecer pred spankom namna prichadza unava behom minuty a je to fakt neprijemne... je mi fajn a za minutku citim telo akoby som 3 dni nespal... mam dojem ze je tu niekde problem a prave ten ma neustrale oslabuje...na ekg som bol tlak mi merali niekolko krat stale dobry... dost casto mam aj svrbive vyrazky ale iba na miestach kde mam zily neviem ci to s tym niejako suvisi ale ktovie...

astro

:/ teraz 17teho budem mat vysledky s nemocnice s endoskopie a testu na alergie tak sa este uvidi.... a depresie nemavam vlastne nidky v zivote som ziadnu depku este nemal

astro

sorry ale chory na hlavu niesom a neverim tomu ze tychto XYZ priznakov ktorymi som si presiel su zo psychiky... neni to mozne bol som v pohode nemal som problem bolo mi dobre zrazu z nicoho nic som bol na druhy den po spanku slaby a uz sa to len vlieklo a stupnovalo az do dnesneho stadia...