7 dňová diéta

Dieta1234

Caute baby,nakoniec som tuto dietu nezacala ale chcem vydrzat tyzden s javorovym detoxom....momentalne som 2 den bez jedla,citim sa v pohode len kus unavena...chcem si stiahnut zaludok a schudnut 4 kg....po tyzdni by som sa dala na tuto dietu. Drzim palce a prispievajte aj dalej ako vam to ide :)

Mirkag7

Ahoj ja som dnes zacala drzat tu dietu. Viem ze je utorok ale nebudem cakat do pondelka. Ako sa citis zvladas to?

Mirkag7

Dieta1234 ahoj ja som dnes tu dietu zacala. Viem ze je utorok ale nebudem cakat do dalsieho pondelka. Ako ti to ide zvladas to?

yahoo

Dieta1234 neviem aku dietu myslis lebo mi to nechce otvorit, mame to blokovane som v praci, ale ak je to ta kde kazde rano zacinas kavou, pijes este aj tie ocistne caje tak potom viem aku myslis.
Ja ju drzim.Zajtra to bude tyzden a tak tiez chodim cca 3x tyzdenne do fitka a citim sa uplne suepr.Vobec nie som vyslabnuta ani nic podobne.Vobec mi nie je na odpadnutie a ani nic podobne.A za tychto 6 dni uz mam skoro 4kg dole.Ja sa nechystam s fitkom vobec skoncit ani nic podobne takze neviem ci sa mi dostavi jojo efekt no ale uvidime...
takze z vlastnej skusenosti sa ja osobne citim fajn :)

Magy

winki, niektori ludia musia minimalne raz skolabovat, aby si uvedomili, ze robia somariny, kym jej to budeme tvrdit my, neposluchnu. musi si to odskusat na vlastnej kozi. potom uveri, neboj ;)

Magy

aspon daco. ale zapametaj si, ze k posilke (velkemu vydaju energie), potrebujes tu energiu odniekial vziat. jedz normalne, ale hyb sa. az neskor zacni v strave mierne uberat, aby telo doplnalo cast tej energie z tukovych zasob, ktore mas. CAST! nie vacsinu!! nesmies sa citit vyrazne hladna. inak telo nastupi na rezim, o akom som pisal predtym - okamzite vytvaranie tukovych zasob, akonahle to bude len trochu mozne. a to je to posledne, co chces, nie?

alibi

15 kil za 15 dni? kazdy aspon troasku rozumny clovek sa niecomu takemu vyhne. a nenahovaraj na to prosim ta inych ludi, staci, ze tuto torturu podstupis ty. propagovanie takychto diet by malo byt trestne.