7 dňová diéta

Dieta1234

Normalne jest? pravdu povediac uz ani neviem ako to je...musim dat dole aspon 3 kg a potom sa budem snazit jest "normalne"

Magy

dalsia co nepochopila prirodne zakony metabolizmu a naletela na reklamu o zazracnej diete, ktora chudne za teba a bez namahy...

bez vyraznej pohybovej aktivity sa telo pri nedostatku kalorii snazi o dve hlavne veci. spotrebu zasob - teda chudnutie a zaroven vytvaranie novych zasob, akonahle je to len trochu mozne. nedostatok prijimanej energie na chvilu spali zasoby, ale zaroven sa metabolizmus prisposobuje a spomaluje, snazi sa branit tomuto nedostatku - a o to horlivejsie tie zasoby (tukove) vytvara.
- ucinny jedalnicek sa zostavuje VZDY PRE KONKRETNU osobu na zaklade velkeho mnozstva informacii a faktov, take daco ako je na tej stranke, je absolutny blud.
TO JEDINE, CO POTREBUJES, JE VELA POHYBU. naozaj vela. anaerobneho, teda na spalovanie tuku a nie vytvaranie svalovej hmoty. vyber si pohyb, ktory ta tesi. a je fuk, ci to je korculovanie, plavanie, tanec alebo sex. dolezite je, aby ta naozaj bavil a robila ho rada, casto (takmer kazdy den) a najme sama od seba, nie so zatatymi zubami "och, uz zase musim". s takymto pristupom by si velmi rychlo skoncila a bola tam, kde si, pripadne horsie.

Jednoducho si uvedom, ze bez namahy to nepojde. Teda... pojde. ale to schudnutie NEBUDE nikdy trvale a akurat nastupis na hojdacku nekonecneho jojo efektu.

Iba Katka

Ja ťa neodhováram... ja len vravím, že by si mala skúsiť inú diétu, lebo ak toto vydržíš, tak hneď ako sa začneš stravovať normálne tak priberieš

winki

:D :D :D už len po tom prvom obede by som sa zosrala ako lion :D :D :D
na tejto strave nevydžíš po tom čo si bola zvyknutá jesť viac. Sorry, ale totálna blbosť.