Chem. peeling u kozmeticky?

Príspevok v téme: Chem. peeling u kozmeticky?
nela20

ahojte,chcela by som sa opytat,ci niekto mate skusenost(idealne pozitivnu :) ) s ch.p. u kozmeticky,teda nie u koznej.ja mam dobru kozmeticku,ktorej doverujem,vidim aj pri hlbkovom cisteni,ze je skusena a nerype bezhlavo,akne sa mi teraz zlepsilo asi o 70 percent(klop klop) a uvazujem o tomto zakroku,lebo mam jazvicky-ale nie nejake brutal hlboke,moje akne bolo take stredne tazke.je to risk robit to u kozmeticky?a neviete ci tie nizsie koncentracie mozu aspon trochu jazvickam pomoct?samozrejme tak po 5 aplikaciach aspon.aj u kozmeticky sa robi taka domaca predpriprava nejakym rozotkom s nizkou koncentraciou kyseliny,alebo nie?poprosim vas o hocijake rady,skusenosti ako to prebieha a tak.dakujem krasne :)

M 25

no očividne máš aj prácu plnohodnotnú .. presne, ako si aj ty človek a tie tvoje komentáre ;)
vidíš, ja sa zas bavím na tebe.. snažíš sa ma tu nejako ponížiť a pritom ponižuješ len samu seba :D jooj, ako sa len na tebe smejeeem!

očividne nechápeš, že asi si mala šťastie a narazila si na dobrú kozmetičku a v tom je to celé ..

takže viem dobre, o čom píšem..

tina778

ja som ziadnu cervenu tvar po chemickom peelingu nemala ak tak do rana to preslo
vidno ze nevies o com tu pises

veru hej zavidim ti tie tvoje kamosky len aby ti vydrzali :-)

no daj este nejaky komentar nech sa pobavime v robote

M 25

však pre mna, chod si, načo sa tu nás vypytuješ ?! sprav si vlastný úsudok, či je to dobré, či nie ..
ale rozhodne si nájdi veeelmi dobrú kozmetičku :D

M 25

hej, isto tie reakcie boli pozitívne, prepáč , pomýlila som sa.. to asi len ten pohlad na tie tváre červené, spálené!
ked to vidíš, asi ťažko rozmýšlaš nad vlastnou návšetevou :D tak len tolko :D

tina778

ja som na tom bola a neviem si vynachvalit ale treba na to dobru kozmeticku

jj kamosky by v zivote neklamali.. ruku do ohna za ne...pocuj ty mas kolko rokov sa tu udrbavame cela rodina na tebe

tina778

radesj by som bola keby tu prispievali tie co na tom boli a nie co o tom poculi
ja som tiez pocula o onurovi v telenovele a ine veci... a vsetko je to pravda ved viete.... bla bla bla bla