Zamilovana Pána Božskeho...

Príspevok v téme: Zamilovana Pána Božskeho...
emisk

Zdravím. Moj problem je dost casty. Platonicke lasky su v pubertalnom veku normalne. Som zamilovana do...koli zverejneniu na internete toho muza nazvyme \"Pán Božský\". Dalo by sa povedat,ze je to ucitel na jednom kruzku. Predpokladam,ze po uverejneni tohto clanku bude mozno vacsina z Vas pisat veci ako: Ty nemozes vediet nic o laske,...je to iba poblaznenost,...to ta prejde..a mnoho inych argumentov.Tiez to vravim dievcatam,ktore tu pisu,ze sa zamilovali do ucitela,ktory sa na nich \"az\" usmial. Suhlasim toto nie je laska. Neviem ako to pomenovat...Chtíč,poblaznenost,puberta...vyberte si.. No moj pripad je trochu odlisny od tych lasiek z jedneho,nahodneho,obycajneho usmevu. Vraví sa,ze zamilovanost opadne +- po 3 rokoch. Ja som do \"Božskeho\" zamilovana uz +- 9 rokov. A dodnes to neprestalo,ba je to silnejsie. Neberiem ho ako ucitela. Hranice ziacka a ucitel sme uz davno prekrocili. Beriem ho ako priatela a dovernika. On vie vela veci o mne a ja o nom. Mozem sa s nim porozpravat o hocicom..od temy pocasie az po sex..Ma asi ten najkrajsi usmev,aky som kedy videla.Vie o tom,ze som do neho zamilovana.A myslim,ze po tej dlhej dobe stravenej spolu sa aj on zamiloval do mna. Clovek taketo veci proste vie vycitit. To akym sposobom sa na vas pozera...neustale komplimenty na vas ucet..to ako sa vzdy ked ma uvidi cely doslova rozziari... Teraz sa mozno pytate aky je potom problem,ked ja som zamilovanado nho a on do mna..?..Problemov je viacej,no najzavaznejsie su : -1. jeho ZENA:...ach,ta ked ma len vidi,uz sa jej parí z hlavy..chapem ju..chrani si muza,lebo lepsieho by uz nenasla..ak nas nahodou prichiti spolu,rozpravat sa hned utrusi nejaku stiplavu poznamku..samozrejme na moj ucet..chce ma zahanbit..no vacsinou sa len strapni..a ON ma obhaji..-2. VEK:je o 32 rokov starsi...velmi vela..ja viem,to mi opakovat nemusite... -3. BUDUCNOST: Co by bolo dalej ak by som si s nim nieco zacala? Isteze,ze vztah medzi nami by bol nemozny,uz len koli tomu ,ze ma zenu. Bola by to len aferka. A co potom? Bojim sa,ze ak by sa medzi nami nieco stalo,uz by to nebolo ako predtym...Skoncila by nasa dovera,stranil by sa stretnutia so mnou,zacal by sa mi vyhybat..kto vie co este.A ako by som sa potom pozrela do oci jeho zene? Zrejme by ma to potom nenormalne zozieralo. Alebo by to bolo uplne naopak...nas vztah by sa este viac prehlbil. Prosim poradte mi..Co mam robit ?

emisk

Viem,ze v texte som napisala,ze mozno by som sa s nim vyspala...ale potom som taktiez napisala,ze by ma to casom zozierala........takze nie,NECHCEM sa s nim vyspat...

nirv

Emisk, chces sa s ním vyspať bez ohľadu na následky, ako je vidno z tvojho prvého komentára pod nickom Misik, tak naco pokračovať v téme, aj tak si budes mliet svoje, ako Truffla a Napochybach. Nie si náhodou to iste dievča? Buď to, alebo sú teraz bežne pubertiacky takéto...naivné...

emisk

Nedoslo mi,ze si chlap...ale to je teraz jedno.. A nic si s nim nezacnem..pretoze sa viem ovladat..tak ako doteraz.. Este sme to nedoriesili..ale pracje sa na tom...

snaha

Emisk, hmm napisala si sem cosi na mna, a mala si ma v zenskom rode:D, mozno si cisto narazala len na môj nick, no ja som ehm muz:D keby nieco:D
no napisala si namna, ze som ti pisal ohladom toho najviac pozitivne, ale to nieje pravda,(napisal som, ze sa to podla mna odohrava len v dobrom,, ale cele som to myslel tak, ze to, ze sa to vsetko, uplne vsetko odohrava tak ako sa odohrava, je velmi zle,, hoci sa odohravaju len same dobre veci,, lenze tym, ze ten vztah je odjakziva zakazany, je velmi zle) ja som ti napisal to jedine, co mas spravit, a zaroven je to to najkrutejsie, ze s nim musis skoncit, ine vychodisko nieje. Keby to netrvalo tak dlho, tak by som si myslel, ze ta to jednoducho prejde, najskôr prave to si mysli tvoj ucitel, ale 9 rokov, to nie:(,, to, ze som pisal na tvojho ucitela same dobre veci som ti len chcel dat najavo, ze ta rozumiem, chapem preco ho tak milujes, a potom tiez mi nieje az tak nepochopitelne, preco by za tu dobu nemal cosi precitit on aj k tebe, hoci ma manzelku, hoci ju miluje, jednoducho nadviazal necakane dalsi vztah, on mozno svoje city pod kontrolou ma, ale bud podcenuje tvoje, ze si mysli, ze je v poriadku to, ako ho beries, alebo o tom ani nevie, alebo nim podlahol, a je rovnako slaby ako ty, ze to nedokaze sam od seba ukoncit, ak je inteligentny, musi rozumiet, ze ti tymto takmer uplne brani vo vztahu s cudzimi chalanmi, medzi ktorymi by si mala postupne najst svoj ideal,, tvoje okolie urcite vie o tom, ze ho milujes, a preto ti ktori ta poznaju o teba potom nestoja, a ti ktori ta nepoznaju, zas im neveris, nedôverujes, nemas dôvod, so ziadnim chalanom ani von nepôjdes, lebo uz,,mas´´ toho svojho, ucitela,, vsak buducnost s nim nemôze nikdy skoncit dobre. Ak sa cosi stane medzi vami, jeho zenu to polozi uplne na dno, mozno uz maju aj deti, bude tym trpiet cela rodina, a nevera sa odpustit neda, hoci by sa oto snazili, cize aj keby si raz s nim podlahla bol by to zaciatok strasne nestastneho konca pre vsetkych, ze to nedokazes skoncit, nato som ti napisal, ze musis to povedat aj jemu, aby ti s tym akoby pomohol,ze ti nebude venovat pozornost... on to pochopi, urcite,,, budes to mat potom zrejme nenormalne tazke, smutne,, ale cim skôr tak spravis tym lepsie, a zacnes si hladat uz relanych priatelov,, kedze je zadany, tym to navzdy hasne, nech je doslova Bozsky, doslova dokonali, nech je co chce, je zadany?, tym to konci co sa tyka toho ze veris na osud, co sa ma stat stane sa,, no ja nato neverim:D, ale zavidim takymto ludom, pretoze tych nic nezlomi, jednoducho navzdy budu verit, ze cosi ich v zivote caka, ze nech sa deje co chce, nemusim vôbec nic spravit, ziadna iniciativa, vsak to vsetko pride samo,, z casti to je pravda:D, ale tak spoliehat sa nato,, alebo povedat si, ze je to osud, kedze som sa zamilovala do ucitela, tak to potom musi byt on,,to nieeeee, je ZADANY tym to hasne
len môj nazor

napisal som toho trochu viac, tak pardo:D, len som sa chcel vyjadrit:D,,,a este by som sa ta chcel spytat Emisk,, mas priatelov?, kamratov? môjho pohlavia:D a aj celkovo,

Veronika_27

emisk,
vyzeráš byť naozaj názorovo vyspelá... mám ten pocit aj ztoho, že ked sa to deje tebe samej, vieš sa na vec pozrieť objektívne ... ja ti len držím palce aby si sa rozhodla správne, lebo ak nie, poznačí ťa to na celý život :)
Ale môj názor je, že ja by som si nikdy nezačala so zadaným človekom :) toľko k téme a tebe veľa šťastia ;)

emisk

pre evolucia: Nieco podobne mi raz povedal on..no myslim,ze v inom kontexte.. Naozaj som nad tym uz aj ja premyslala,pretoze na taketo veci verim...a nech si ludia hovoria co chcu :D...naozaj dakujem za nazor =)