Zamilovana Pána Božskeho...

Príspevok v téme: Zamilovana Pána Božskeho...
emisk

Zdravím. Moj problem je dost casty. Platonicke lasky su v pubertalnom veku normalne. Som zamilovana do...koli zverejneniu na internete toho muza nazvyme \"Pán Božský\". Dalo by sa povedat,ze je to ucitel na jednom kruzku. Predpokladam,ze po uverejneni tohto clanku bude mozno vacsina z Vas pisat veci ako: Ty nemozes vediet nic o laske,...je to iba poblaznenost,...to ta prejde..a mnoho inych argumentov.Tiez to vravim dievcatam,ktore tu pisu,ze sa zamilovali do ucitela,ktory sa na nich \"az\" usmial. Suhlasim toto nie je laska. Neviem ako to pomenovat...Chtíč,poblaznenost,puberta...vyberte si.. No moj pripad je trochu odlisny od tych lasiek z jedneho,nahodneho,obycajneho usmevu. Vraví sa,ze zamilovanost opadne +- po 3 rokoch. Ja som do \"Božskeho\" zamilovana uz +- 9 rokov. A dodnes to neprestalo,ba je to silnejsie. Neberiem ho ako ucitela. Hranice ziacka a ucitel sme uz davno prekrocili. Beriem ho ako priatela a dovernika. On vie vela veci o mne a ja o nom. Mozem sa s nim porozpravat o hocicom..od temy pocasie az po sex..Ma asi ten najkrajsi usmev,aky som kedy videla.Vie o tom,ze som do neho zamilovana.A myslim,ze po tej dlhej dobe stravenej spolu sa aj on zamiloval do mna. Clovek taketo veci proste vie vycitit. To akym sposobom sa na vas pozera...neustale komplimenty na vas ucet..to ako sa vzdy ked ma uvidi cely doslova rozziari... Teraz sa mozno pytate aky je potom problem,ked ja som zamilovanado nho a on do mna..?..Problemov je viacej,no najzavaznejsie su : -1. jeho ZENA:...ach,ta ked ma len vidi,uz sa jej parí z hlavy..chapem ju..chrani si muza,lebo lepsieho by uz nenasla..ak nas nahodou prichiti spolu,rozpravat sa hned utrusi nejaku stiplavu poznamku..samozrejme na moj ucet..chce ma zahanbit..no vacsinou sa len strapni..a ON ma obhaji..-2. VEK:je o 32 rokov starsi...velmi vela..ja viem,to mi opakovat nemusite... -3. BUDUCNOST: Co by bolo dalej ak by som si s nim nieco zacala? Isteze,ze vztah medzi nami by bol nemozny,uz len koli tomu ,ze ma zenu. Bola by to len aferka. A co potom? Bojim sa,ze ak by sa medzi nami nieco stalo,uz by to nebolo ako predtym...Skoncila by nasa dovera,stranil by sa stretnutia so mnou,zacal by sa mi vyhybat..kto vie co este.A ako by som sa potom pozrela do oci jeho zene? Zrejme by ma to potom nenormalne zozieralo. Alebo by to bolo uplne naopak...nas vztah by sa este viac prehlbil. Prosim poradte mi..Co mam robit ?

emisk

Vnucatiek nie..ale chapem..a suhlasim..ja viem,ze by to nemalo buducnost..nie som blba..a ak by sa medzi nami nieco stalo(co by on nepripustil) neprezila by som fakt,ze ja som ta co mu rozbila manzelstvo..na to by som asi nemala zaludok a zozieralo by ma to...

Agnes999

No ty si este mlada a blba, rozum by mal mat hlavne on tak snad ho mat bude a nebude to chciet rozvijat. Bol by sprosty, keby si nicil pekne manzelstvo kvoli mladej zabe co sa zamilovala. Vy nemate ziadnu buducnost, aj keby ste si zacali, za kratko vas to oboch omrzi. On nebude stacit mladej zabe co je aktivna a chce sa bavit a teba zacne dedko nudit. Okrem toho ty raz budes chciet mat rodinu, deti, mozno o 10 rokov, on vtedy bude mat kolko? Bude jednou nohou v hrobe. Ten si bude uzivat uz len vnucatiek obcas.

emisk

Nie nechcem,aby ste ma presvedcili o tom,ze je to v poriadku,lebo ja sama viem,ze by to tak byt nemalo. Uz si zrejme zacinam trochu protirecit. Ale chcem len aby ste ma trochu chapali..Tiez s niektorymi nazormi suhlasim.

Leela333

Lenže ty nechceš objektívnu radu. Chceš od nás, aby sme ťa presvedčili, že je to v poriadku a že ťa ten muž určite miluje a že ten vzťah môže vyjsť.

Prepáč, ale v tom prípade si asi na zlom fóre.

Ale čím skôr otvoríš oči, tým lepšie pre teba.

emisk

ja chcem radu. Vsetko co ste napisali beriem, len s vyrokmi ako stary kocur si namotava mladu zabu proste nemozem suhlasit,ked to tak nie je.

Opica

Zaujimave, ze vzdy, ked niekto napise negativnu reakciu alebo iny nazor, nez autorka ocakava, tak vzdy je to tym, ze nepochopil autorku a jej temu :D (teraz myslim vseobecne co som si tu vsimla, nielen tuto temu)

Nebudem sa s tebou hadat, ale prosim ta neklam, ze ten prvy prispevok nie je tvoj :) 1. nick - obidva su odvodene od miska, 2. koniec IP adresy rovnaky a neverim v tak uzasnu nahodu, ze presne v priebehu 5 minut sa na tomto fore objavia dve Misky s rovnakou IP a rovnakym problemom :D

emisk

snaha: Dakujem..ty si to zrejme pochopila..je to nesmierne dobry muz.A velmi inteligentny.A ano som vyspela,nie nejaka poblaznena hlupa pubertiacka.. A áno prezývka je zo serialu Sex v meste..a to schvalne..(nie preto,ze sa to odohrava v mojej hlave) Nepovedala som,ze je dokonaly ako to tu niekto napisal..je to len prevzata prezyvka...uz lutujem,ze som ju tu napisala...Rada by som vyvratila par viet co ste tu napisali tak po 1. prvy komentar som nepisala ja...pytala som si radu od vas,tak neviem preco by som si ju davala sama..po 2.pre Dadula56: stvrtym komentom si ma zabila..:D..ako vidim vobec si to nepochopila...vobec som nenapisala,ze sa ku svojej zene sprava zle,klame jej a vsetko ostatne co si napisala...svoju zenu velmi miluje..a neklame jej..robia totiz to v rovnakom obore..ked som napisala,ze ked ma jeho zena uvidi,tak peni,myslela som to tak a to preto,ze vie,ze ON ma pre mna ako to povedat..slabost.vobec ho nepoznate on nie je typ muza,ktory si takto posilnuje ego..mozte hovorit,ze som mu naletela,ze som mlada hlupa zaba a neviem,co este ale nepoznate tu situaciu...pozna ma uz od piatich..je to ako ked mate uja..viete ze vas ma rad...neviem co sa na tom neda pochopit. Dobre mozno to s tym ujom nie je najlepsie prirovnanie ale dufam,ze pochopite..

Dadula56

Snaha, skus mat manzela odhadom 50 rocneho, ktory sa stretava s nejakou odhadom 20 rocnou. Ako velmi sa ti tie stretnutia budu zdat mile a na urovni. Zasa nebudme prehnane zahladeni do frazicky, ze laska vsetko prekona a treba ju dopriat kazdemu bez ohladu na ich okolie.

snaha

no podla mna sa to vsetko odohrava len v dobrom, ziadne randenie, ziadny sex,, len mile stretnutia, a bude zrejme aj inteligentny, tak dostava od neho rady, cez ktore sa citi ako medzi silnemu muzovi, ktory by sa o nu dokazal v zivote postarat, zvladat vsetky problemi, cize je vyspelejsia a hlada v zivote uz aj zivotnu istotu, ktoru ten ucitel ma,,
a taktiez to podla mna bude celkovo dobry muz, kedze je don stale aj po takom neuveritelnom case zamilovana,, len nemôze pochopit, ze on svoj zivot uz ma,, a ona by mala pozerat tiez na ten svoj, nasla si svoj ideal v ucitelovi,, on sam zrejme nevie, ze ti takto berie buducnost, za tych 9 rokov si uz mohla mat tolko dobrych priatelov, mozno uz davno by si nasla svoj ideal aj v niekom inom, ale len podlahla citom, ktore ju tahaju len za nim,,, musis nanho co najskôr zabudnut, a to sa da jedine tak, ze sa odneho odlucis