Som hnusná, povrchná ale chcem lásku

Príspevok v téme: Som hnusná, povrchná ale chcem lásku
elissa20

Hah zdravím mam problém ja ani neviem ci to je problém alebo vada alebo porucha. :D... Mám 20 rokov mala som jeden vztah netrval dlho cca polroka... ale netušim ci som ho lubila, lebo som si myslela ze som ho lubila ale podviedla som ho na diskoteke proste s totálne krásnych muzom no chalanom ale bolo to len bozkávanie. No ale to som nechcela riesit ale súvisi to s tým. Moj problem je že sa asi neviem zalubit, neviem ci som tak degenerovana dobou, mediami alebo cím.. mohla by som mat frajera aj hned zajtra kebyze chcem ale mna ziaden muz nejako nepritahuje vsetci mi doposial prisli viac menej neatraktívny, to je moj problem neviem prekonat tu fyzicku barieru a najst nieco co by ma na nom pritahovalo a hneva ma to lebo vzdy ma muz nijako nezaujme a najprv by ma mal fyzicky pritahovat a ja neviem ci mam vysoke nároky alebo co ale proste ziaden nebol moj tip, trošku ten na diskoteke. Ani moj byvali nebol moj typ ale postavu mal dobrú. Mne sa nepacia narp. tucny alebo chlpaty alebo nejako nepekny do tváre... Znie to hnusne ale proste to neviem zablokovat a zacat si s takym lebo ma to k nemu vobec netaha ani nemam chut ho pobozkat alebo colaco ... Na ulici ma zaujme muz ktorý je krásny waw prote tip top.. takeho ked vidim tak sa mi rozbucha srdce, ale to je raz za polroka a to je bieda nechcem ostat sama.. ale nechcem si ani zacat s nejakym ktory ma totálne nepritahuje a skusala som to s takymi hovorím ale nic tam nebolo ani iskra ani nic vzdy som z nudy pozerala ci nie je nieco lepsie alebo co. Ale tí co su pekní su vacsinou zlí chlapci, playboji, neverníci, party chlapci.. tak ja uz nevem asi ostanem sama .. napr. ja som chorá asi ale ja si este aj oblecenie vsimam ak ma telo pekne a v-ckový vystrih najradsej by som sa nanho vrhla je to sexy.. ale ak je suchý a dogabaný vobec ma nepritahuje... ale aby ste si nemysleli ked to vyznieva povrchne zakladám si aj na tom ze nech nie je blbý, musime si mat co povedat. Lebo by ste to zase pochopili ze mi ide len o výzor. Ale ja neviem ide proste o to ze neviem nijaky ma nezaujme :( Sice zijem na dedine a mame tu mestecka okolo ale ani tam nikto, vsetci mi pridu ako taký "nijaký".. Bola som v blave, a tam som ich videla dost vela takých že waw motyliky v bruchu ... Chápete co sa pýtam ? Ako mam odblokovat toto povrchne vnímanie, lebo kamosky chodia s takými tuckami, suchými, fetákmi, alebo pod . hocijakými a su stastne no povedia ze by brali lepsieho ale že tu nic lepsie nenajdu tak aj toto im staci ...ako sa mam takto prepragromovat lebo ja asi si potom nikdy nenajdem nikoho :D

ka3na

a este dodam nie urcite si ho nelubila! ani nevies co to je, lebo ako vravim si nevyzreta...som o rok starsia ako ty, ale hanbim sa za tvoj prispevok, za to ako moze clovek v takom veku zmyslat. Nevravim ja mam tiez vysoke naroky, no nie co sa tyka vzhladu, ale skor charakteru a mozem povedat, ze v dnesnej dobe skor najdes chalana, ktory dobre vyzera ako toho,ktory ma dobry charakter.

ka3na

uplne suhlasim s Magy :) na svoj vek mi prides dost nevyzreta a naozaj ak nemas co ponuknut zniz svoje naroky! a neverim ze si hladas fakt vazny vztah, ty len chces chalana, ktorym sa mozes chvalit a vsetky ti ho budu zavidiet asi...na takom principe funguju chlapi co si najdu mladu peknu zlatokopku :D ale aj ty im maju aspon co ponuknut hoc su to len prachy a nic ine. a co ponukas ty? ak sa ti aj podari takeho ulovit ktory bude podla tvojich predstav tak ho skor vidim na nejakeho metrosa opaleneho zo solarka a ktory ma namiesto mozgu v hlave cinku :D lebo normalni inteligentni chalani na seba tak nepotrebuju upozornovat a mozu ponuknut ovela viac ako taky fesacik. a ak chces tvrdit ze ti nejde len o vzhlad tak sa nedaj vysmiat, ale povahe dotycneho si nevenovala ani slovko len to ze, aby sa nepovedalo nech je inteligentny naopak jeho vzhlad si opisala akoby slo o referat...a fakt neviem co si myslis, ze aki chalani ziju v BA? ja tu zijem, ale priatela nemam odtial ...sa zobud si ten typ co si mysli ze u suseda je trava zelensia a stale bude hladat nieco lepsie kym nevyzrejes vztah si nenajdes

Marek_123

Prezyvka712 , ja by som to upresnil - mudry by ju nechcel. Zena,ktora riesi v 30 riadkoch to, ako chlap nema vyzerat si najde jedine namysleneho hlupeho metrosexuala, ktory bude podla vsetkeho robit v modelingu

Ms.fajocka

tiez suhlasim s Prezývka712

asi vsetci vieme preco, ale nechceme to nejak blizsie konkretizovat aby sme ta neurazili

Magy

elissa20 - byt narocny nie je problem. problem je, ak svoju narocnost nemas cim vyvazit.
pozri, ak chces za kazdu cenu krasneho sexi chlapa - fajn. ale spytam sa ta ja, CO MU MOZES PONUKNUT TY NA OPLATKU?
skus si otocit situaciu.
chlapik je narocny, chce fyzicky krasnu, mudru, sikovnu zenu, ktora je pre neho tym vysnivanym idealom presne tak, ako mas ty vysnivany ideal. a pytam sa ta, mas na to, aby si bola ty takemu narocnemu chlapovi splnenim idealu? si krasna, bez akne a tukovych faldov, aktivna, nefajcis, skvele navaris, operies, skvele pomilujes, po dvoch porodoch budes stale vyzerat tip-top, svieza, usmievava...???
myslim, ze ak nedokazes vyvazit svoju narocnost nicim, nemas narok byt narocna ani ty.
mozes akurat tak snivat a to je asi tak vsetko. po vacsinu zivota ostanes sama, alebo prejdes zivotom len s par milostnymi epizodkami, lebo nikto nebude dost dobry, aby uspokojil tvoje vysoke naroky natrvalo.

Tabbinalka

áno, si povrchná.
ty si hľadáš seriózny vzťah?
máš 20 rokov a nevieš o čom je život. smutné, veľmi smutné.
ak si nedáš pozor,zobudíš sa po 10 rokoch hľadania toho tvojho modela a zistíš, že niečo si zameškala.
tak prečo nejdeš do BA, čo ťa drží tam, kde si? máš 20, predpokladám, že neštuduješ, keď bývaš na dedine. nehovor mi, že tam máš prácu, veď tá je aj v BA.

a ešte niečo: každý si koniec koncov väčšinou nájde väčšinou seberovného-len neviem, či nie si premotivovaná.

okoloiduciXY

možno by si sa na seba mala pozrieť aj z inej stránky, nielen v zrkadle. potom sa možno trochu odblokuješ. a kamoškám ktoré spomínaš na konci príspevku by sa za také reči zišla jedna otcovská po holej riti ;)