Ako oznamit prisnym rodicom tehotenstvo?

Iba Katka

Uvidíš, ako sa budú tešiť, keď príde na svet. Už veľa krát som sa stretla s tým, že rodičia boli nahnevaní a keď dieťa zbadali, tak plakali od radosti :)

tabbinalka

keby máš 16-17, chápem, že by boli obavy z reakcie opodstatnené, ale máš 21, pred dvasiatimi rokmi by si už druhé nosila v brušku:) ale áno, dobe je iná, akí budú vaši radi...

priateľ študuje alebo pracuje?

panika

Sandri, ak si tehotna a mienis tehotnou aj zostat, nezostava ti nic ine, len to rodicom povedat, alebo cakat, kym si to vsimnu sami...pre Tvoj klud (a klud babatka) Ti odporucam odchytit si maminu, posadit ju, povedat jej, ako ju lubis..a ze lubis aj niekoho ineho a preto bude babickou...Uvidis, mamina to zvladne a pomoze Ti aj s otcovou reakciou...skola sa da vzdy dokoncit....vies, su ovela horsie spravy, ako tehotenstvo...

zajo_smejo

Sandrax,21 rokov nie je veľa ale ani málo. Zvládneš to.A nakoniec tvoji rodičia kedˇ po prvý krát uvidia to maličké tak na všetky prieky zabudnú. Drž sa. Prajem veľa zdravia tebe aj bábätku.
Z úvodného príspevku som si najskôr myslela, že máš omnoho menej rokov. Osobne som svedkom 15 ročnej maminy a rovnako starého otecka a ver mi, že to je o niečom inom. Silná káva pre celú rodinu. Ale žijú, fungujú a statočne vychovávajú nového človiečika najlepšie ako vedia.

Lulita

tak to budu nasratí, ale preziju, kamoska otehu planovane v 19tich a dokoncila aj skolu, ja som mala 23, som furt mlada a uz mam skolaka, vies ako ti bude dobre? a tym, ze budes mlada mamicka nebudes taka uzkostliva a budete skvelí partaci :)

Dadula56

Mas 21, si dospela, na dieta sa tesis, priatel sa tesi, ved je to idealna situacia. Neboj, rodicia to predychaju, koniec koncov, nie si ziadna pubertiacka, kopa bab ma v tvojom veku dieta a vobec si zivot neznicili. Budu sa hnevat mozno na zaciatku, ale prejde ich to.

Mimulus

Presne BÁBO je DAR a VEĽKÝ :)
Veľa šťastia Vám prajem - a je to Tvoj život nech Ti už povedia rodičia čokoľvek.

2bodka

Si dospela, priatel sa tesi, ty sa tesis, je to tvoj zivot. Viem, ze rodicia mavaju akesi predstavy a plany pre svoje deti, ale pokial ty a tvoj priatel chce, tak to musia respektovat bez ohladu na to, aky zivot si pre teba vysnili.
Toto je tvoj zivot, nie ich :)
Vsetko sa da zvladnut, neboj :)
Babo je dar :)
Drzim palce nech je zdrave, aj ty :)

sheila.

Neboj sa, vsetko zvladnes :)
snaz sa o dusevnu pohodu, tie skusky pojdu urcite a potom sa mozes sustredit na radost z babatka. Prajem len to najlepsie. :)

sandrax

Priatel sa velmi tesi,najvacsia sranda je,ze jeho 20-rocna sestra je t 3 mesiaci, teraz mam najvacsie obavy aj zo skusok:-(