Ako pokracovat?

Príspevok v téme: Ako pokracovat?
Twentie

Ahojte, tak potrebovala by som sa s vami poradit lebo uz skutocne neviem s kym, lebo ked sa o tom bavim s chalanmi mam pocit ze mi ani poradit nechcu a jedine co mi chcu poradit aby som sa s nim rozisla no a s babami je to tak ze nechcem to s nimi moc rozoberat lebo baby su klebetne aj ked su to kamaratky a nepotrebujem aby sa o mne a mojom vztahu rozpravalo..Takze radsej to chcem riesit takto v anonymite a precitat si nazory od vas, nezainteresovanych ludi..S priatelom som uz cez dva a pol roka. Na zaciatku nasho vztahu som nebola vobec ale vobec ziarliva(v predchadzajucich vztahoch tiez vobec nie) ale postupne som sa tak zalubila ze som presla k takej zdravej ziarlivosti. Raz(ja krava sprosta hlupa) som si precitala jeho spravy na fb a tam som nasla ako si pisal s jednou ze ako by ju on po*** atd...a to pisal tri dni potom ako sme sa dali dokopy. Tuto spravu som nasla po cca pol roku nasho vztahu a bola som dost v soku...potom sa vo mne zrodila nejaka patracia crta a zacala som hladat co este by som nasla...miliontisic likeov na facebooku, komentare k dievcatam, poprihlasovany bol asi na vsetky socialne siete ktore existuju/ kedze on je pocitacovy maniak..Uplne to posralo moju doveru k nemu. Ale velmi olutoval ked som mu nasla tu spravu taky zachvat placu som chytila ze zacal plakat aj on a povedal ze to bola kktina a ze to prenho nic neznamenalo ale ze si nebol isty ci co nenecham po mesiaci kedze vtedy som mala 18 a on 26. No ale odvtedy sa moja dovera k nemu proste nastrbila. Ako tak cas plynul - toto sa stalo v marci, v auguste ma poziadal o ruku, ze on chce stravit so mnou zvysok svojho zivota. Povedala som ano pretoze ho strasne milujem, aj ked ma poziadal taky sposobom o ruku ze to ani enchcem komentovat...u mna doma, na chodbe ked som vychadzala z kupelne a ani si neklakol nic proste ziadna romantika(to s tou romantikou je kapitola sama o sebe) Tak ale boli sme zasnubeni ale potom sa udialo par veci napr. ze bol na sluzobke na taloch a na mail mu dosla rezervacka v hoteli v BB co je 20 km odtial na jednu noc..ano vtedy som mu pravidelne kontorlovala maily lebo ta dovera..to povedal ze mu zneuzili kartu a ze on si ziadny iny hotel nezaplatil ani ziadnu noc v bb stravit enchcel. Potom zas ked som bola na dovolenke - damska jazda, tak ked som prisla domov nasla som ako z jeho nicku a pokeci take pisal na plochu ze pod si za*ukat a podobne..to povedal ze to mu niekto zneuzil IP adresu a heckol mu nick cico..tak som mu zas odpustila. potom bolo pol roka dobre a teraz v decembri po jeho firemnej akcii som mu nasla v mobile v maily fotky jeho nejakej davnej kamosky polonahe proste ale dost boli nechutne - ona nema teda najlepsiu postavu a do ksichtu hrozne tiez. Tak som proste enchapala preco by riesil s takouto ked ma mna. Tak som sa od neho odstahovala a byvam zas v dome u rodicov. Dva tyzdne sme boli po tomto rozideni a pred vianocami sme sa dali spat dokopy. Teraz mu uz NIC nekontrolujem, nic neskumam...SNAZIM sa mu verit, aj ekd to vobec nieje lahke, ale povedala som si ze toto sa musi zmenit inak to nema vyznam...ale aj dneska, ide na nejaku oslavu jeho kolegu(on robi v BA) a ja teraz sedim v praci a uplne citim taky nepokoj v sebe ze co ak sa tam nieco stane:( Neviem ako mam riesit tuto doveru...co by ste robili vy? strasne ho milujem, keby som ho tak nelubila tak s nim uz niesom..
A druha vec, on nevie vyjadrovat svoje city, alebo vie ale nie dostatocne. Romanticky nieje vobec a dokopy za cely nas vztah ma predvapil asi tak trikrat..toto mi tiez dost chyba, ze sam od seba by vymyslel nejake prekvapko, alebo tak...
No, ak ste toto docitali dokonca(asi som sa dost rozpisala)tak prosim vas napiste vase nazory..som z toho nestastna a sklucena...dakujem

doremi

tak je na case aby, si si to zacala mysliet. ja som v zivote nebola ziarliva a ani to nemam v povahe, ale z toho, co si tu popisala, by som ja utekala kade lahsie. a ty to aj vies, len dufas, ze ti niekto z nas tu bude pisat, ze je to v pohode

doubledog

tak on vypisuje rozne zaujimavosti o sexe babam na nete, foti si ich do mobilu, objednava si izby v hoteloch, ked je mimo tvojho dohladu...

asi je to tajny agent a cele je to len krytie jeho misie .
akurat ma smolu, jeho protivnici mu hackli vsetky konta, platobne karty a email a pisu tam veci, ktore ho maju ociernit.

a teba si chce vziat, aby mal alibi.
mala by si mu pomoct, je to otazka narodnej bezpecnost.

twentie

Coze?tak to si teda prave nemyslim..ako to s tym vypisovanim podla mna robil..ale zeby ma fyzicky podviedol to si nemyslim. Keby som bola toho nazoru tak sa s nim uz davno rozidem

Dadula56

Dva a pol roka vztahu nie je tak vela, aby sa dalo skutocne hovorit o zahadzovani niecoho. Vztha v prvych rokoch ma fungovat, ak skripe, tak je velmi velka pravdepodobnost, ze v dalsich rokoch (o 5,10 rokov) ti zostanu len oci pre plac.
Nestastne nahody?Nemyslim. Ale rozhodnutie je na tebe, ja som len napisala moj nazor.

twentie

Chapes ja som si len chcela preverit ci nahodou nezijem v nejakom ruzovom sne preto som mu vtedy raz vliezla do mobilu, len sa proste uistit ze clovek s ktorym som mi urcite neklame. Ved ale mne ide prave o to aby som mu zacala opat doverovat. Ja viem ze ma miluje, z neho to vidiet, aj znami to vravia ze mu to je vidiet v ociach...prezili sme spolu uz velmi vela pekneho, nase rodiny sa maju rady, stretavaju sa.. a nechcem to zahadzovat kvoli tomuto..ja skutocne neviem co mam robit..co ked to boli fakt nestastne nahody?ja neviem..

Dadula56

Preco sa mu snazis doverovat po tom vsetkom?Nemala si mu liezt do sukromia, ale stalo sa, teraz to uz nebudem komentovat. Dolezite je to, ze ti ten muz klame vo vela veciach. Stale je obetou hacekorv a kradnutia udajov?Naozaj tomu veris?
Zrejme jedine, co ta uistuje o tom, ze je to super chlap je to pozdiadanie o ruku. Ale ver mi, ze pre neho to ani zdaleka nemusi znamenat to, co pre teba. Zistil, ze sa vzdy nechas presvedcit o jeho verzii, tak by sa s tebou aj ozenil a pokracoval v tomto spravani. Aj ja ti radim, aby si to ukoncila. Hlavne preto, ze uz s nim nikdy nebudes vediet fungovat normalne na urovni rovnocenneho vztahu po tych vsetkych podozreniach a jeho cinoch. Vies si to predstavit, takto zit po zvysok zivota?S nedoverou a vecnym rozmyslanim nad tym, co kde znova vymysla?