Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?

Príspevok v téme: Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?
radikalny

zdravim...v pondelok sa so mnou rozisla priatelka po roku aj dvoch mesiacoch z dovodu ze ma uz nelubi... spoznali sme sa trochu zvlastne totiz to moaj sestra chodila z jej bratom ...ona ma chcela uz davnejsie ale ja som ani nevedel ze existuje... hned na prvom stretku sme sa dali dokopy...ona bola velmi zalaskovana a tak povediac ja som to aj vyuzival a kaslala na kamaratky lebo bola stale so mnou...v septembri sme sa vsak dost pohadali aj som jej vynadal a vtedy povedala ze uz staci...isiel som hned za nou kupil som jej nejaku drobnost porozpravali sme sa a zrazu to bolo opat dobre a mrzelo ju ze sa so mnou rozisla a aj si poplakala ako ja...odvtedy sa spravala trosku inak a nebola to to dievca co predtym...odvtedy sme sa rozisli este 2 krat a hned som isiel za nou a bol isme zas spolu..ked som sa jej spytal ci to nerobi z lutosti lebo sa o mna boji tak povedala ze nie ze ma lubi a chce vidiet ako sa zmenim...vsetko bolo znovu tak ako predtym...v pondelok som ju vsak volal ku nam lebo ja som nemohol dojst a presviedcal som ju az na koniec mi povedala ze ju to uz proste toto cele nebavi a nelubi ma od septembra...v poslednych tyzdnoch som sa snazil zmenit nevadili mi hluposti nehadali sme sa vobec a ona to vie ale aj tak to prislo...neviem co si mam o tom mysliet ked mi niekto dava 4 mesiace falosne nadeje a pritom to robi len z lutosti...nechapem ako mohli byt vsetky tie bozky, maznanie, sex len pretvarkou pre nu...ked som sa jej pytal davnejsie co si mysli o nasom vztahu tak povedala ze nevie dokedy nam to vydrzi ked sa budem tak spravat ako som sa spraval...ale v poslednych tyzdnoch ta zmena nastala a nemala dovod ma odkopnut...ineho nema tym som si isty...bol som aj za nou este v pondelok ale uz to proste neslo stala si za svojim a vravela ze uz nechce byt so mnou...ale aj tak neverim ze ma nelubi po tomto vsetkom...ja si myslim ze sa len boji dalsieho sklamania a nechce uz viac trpiet pri mne, mozno som naivny a mozno je to naopak pravda...predsa len ked niekoho nelubis tak mu nedas 3 alebo 4 falosne sance kvoli lutosti...este vravela ze ju to vobec nesere co mu velmi neverim, lebo predsa len raz to na kazdeho pride, ze si spomenie na toho druheho, pozrie si fotky a nebodaj si aj poplace...necham jej cas na rozmyslenie ak si uvedomi ze nevie bezomna byt tak sa ozve a ked nie tak sa pokusim aspon o priatelstvo...ona teraz vidi vsetko zle na nasom vztahu ale nato pekne si ani nespomenie a vycitala mi to teraz...co si myslite mam nejake sance u nej?

Kvety zla

Preco si myslis ze ti musela klamat? Nenapadlo ta, ze sa snazila o to napravit to, odpustit ti a aby ste spolu boli stastni, ale jednoducho to uz neslo...? Ze sa snazila samu seba presvedcit ze to uz bude dobre, ze to bude lepsie - ale neslo to?
Nebud nastvany na nu, bud nastvany na seba ze si sa spraval ako pako, rozchadzal si sa s nou v kuse az si ju dohnal do toho, ze ta uz ani nevladala lubit. ludska trpezlivost nie je neobmedzena, a uprimne, ak sa namotala na niekoho ineho tak je to pre nu to najlepsie, a asi si to takto sama dovolila aby sa jej od teba lahsie odchadzalo. v normalne fungujucom vztahu sa len tak nestane ze sa dievca namota na ineho, ak sa jej dostava vsetkeho, co sa jej ma - lasky, podpory a pochopenia.

radikalny

zistil som akurat dnes ze lubi ineho, sice spolu nechodia ale citi nieco ku nemu, mozno sa namotala ja neviem :) som si s nou v anonymite pisal a napisala mi vsetko co som potreboval a normalne sa mi zhnusila ked som sa to dozvedel :) mali ste pravdu nebola to laska ale len ta lutost ale aj tak nechapem ako to mohla tak dlho vydrzat a klamat ma po cele tie 4 mesiace a hrat sa nato ze je vsetko super :) uz ma to ani nejak nesere ked som sa dozvedel pravdu...aspon nebudem po cely cas rozmyslat nad tym, ze preco to spravila :D dufam ze co najrychlejsie na nu zabudnem aj ked ju este lubim :)

Magy

"ona spravila (nieco) tak preco by som nemohol aj ja?"

chlapce, ty si fakt pripad pre psychiatra.
logika ako z materskej skolky.
takze ked ona spravi nieco (napriklad imbecilne), preco by si nemohol aj ty?
tak nejak???
tebe fakt z nej preplo, chlapce.

KatkaXYZ

si hlupák ! pravdaže ťa dokázala klamať ! :D ten môj hral pretvárku dobre že nie rok :D nebuď naivný ;)

Leela333

Môj bože, stačí zapnúť zdravie a mám o zábavu postarané.

Bojovník? Skôr veľké decko. Prepáč, ale pre ňu to skončilo a čím viac dobiedzaš, tým viac jej lezieš na nervy. Ak tam z jej strany ešte nejaké city zostali aj po rozchode tak tebe sa ich podarilo kompletne vyhubiť svojím dotieravým správaním.

radikalny

nie nieje to byvaly...ona v skutocnosti predtym ako som prisiel ja nemala vaznejsi vztah a ani nic podobne...tipujem ze to spravila preto..

Dadula56

Vies, ked sa das dokopy akoze s byvalou, tak to sa ti uplne hodi k noham. Vobec si nedomysli, ze to robis naschval, aby si vselico overoval. Zeny vzrusuje infantilne sa spravajuci chlap, co rozmysla na urovni 10 rocneho podla teba? Akurat ju to utvrdi v tom, ze si kompletne naruseny.Zobud sa, kym sa uz uplne nestrapnis. Ze "som bojovnik", no pobavil si ma. Asi bojovnik na urovni detskeho maskarneho plesu. Este plastovy mecik ti chyba.