Rodinne prekliatie?

Príspevok v téme: Rodinne prekliatie?
nymphsimon

Dobry den,mam problem ktory ma velmi trapi,neviem ci tu sem to patri,ale predsa napisem strucne.Doma mame velke problemy uz asi 12 rokov,rodina upada ,neustale hadky,financne problemy,problemy v praci,my sme nevzdelany aj s bratom nemame stredne skoly.ja mam velku smolu,vsadekde som a idem,mam problemy ,teda ludia somnou,opovrhuju,klamaju,niesom im sympaticka..ci to bolo v skole alebo v praci.Kedsom robyla tak ma klamali ,obrali o peniaze,vzdy si namne nieco nasli..lebo moj problem je tenze som menej komunikativna..tak to ludia vyuzivaju.nemozem ist do prace lebo uz viem ze nembudem sa mat dobre.Proste smola.ci to je v praci alebo v osobnom zivote..boli sme uz aj u vestic,vseliakimy liecitelmi..ale nicnepomohlo..stale to pretrvava..a je to cim dalje tym horsie,uz aj na mojho priatela sa to lepi...prosim pomozte..dakujem za pochopenie.

Coterazzaret

Neviem co mam robit, som zufala a neviem sebe ani inym pomoct. Žijeme v rodinnom dome ja, brat, mamka a babka. Vsetko sa nam kazi a ruca, vsetci mame pracu, lenze vzdy sa vsetko kazi, spotrebiče, elektrickd vedenia, vzdy skratuju ziarovky. U mna v izbe je to najhoršie, lampa mi vzdy blikala, v noci sa mi snivaju bludy, stava sa mi to prilahnutie ci ako sa to vola...vzdy ked niečo kupime, druhe sa pokazi, uz ked sa tesime, ze si nieco kupime ...BUM a zrazu treba dat peniaze inde... V dome sa vkuse robi plesen, aj napriek opatreniam..
Mame chore zvierata, fenka ma sarkom, psik je velmi chory a mačička asi zdochne..... Ja akosi vzdy vsetko citim dopredu, som podrazdena a viem, ze sa niečo stane..desia ma sny, ta zvlastna energia v dome...chapem, ze podla niekoho som blazon, ale neviem ako to skoncit...odstahovat sa ..na treba peniaze, babka dom nepreda....najom je sice super, ale mame zvierata....

nirv

Jan11, chces snáď povedať že muž je dobro a zena zlo ? :D a čo ak je to naopak, hm ? Zlo ani dobro neexistujú, kým ich tvoja myseľ ako take či onake nezaradi. Preto sa ľudia nevedia zhodnúť na tom, čo je dobre a čo zlé.

Bady 1

Ak dovolis, napisem ti nieco k tomu prekliatiu. Naozaj existuje...nemusi to byt tvoj pripad, ale zaroven aj moze. Moze byt sposobene aj tym, ze niekto na teba neustale mysli v zlom. To uz musis vediet ty. Pisala si o rodinnom prekliati, ale nenapisala si, ci si si ista, ze by vas mohol niekto prekliat. Urcite ti nepomoze vestica, pretoze vestenie, carovanie a vseliakí samani su sami nastrojom zlého a este ta viac do problemu zamotaju. Ak sa chces zbavit prekliatia, potrebujes silnejsiu zbran ako je zlo same a to je viera. Neviem ci ste veriaci, ale na prekliatie existuje zbran jedine vo viere v Boha a par veciach, ktore musis spravit za zachranu prekliatej rodiny. Ak sa rozhodnes tak spravit, posielam ti link, kde su podrobnejsie informacie www.fara.sk
Cele si to prestuduj a sama sa rozhodni ci to zvladnes. V kazdom pripade, vies ludia su dnes dost zlí...ale to myslim, ze boli v kazdej dobe...Ide o to, ze sa musis naucit branit a nedovolit, aby ti ublizovali. Pamataj, ze ludia ta mozu ponizit a ublizit ti len tolko, kolko sama dovolis. Pisala si, ze nie si komunikativna a prave preto, ze nehovoris svoje nazory a pripadne nesuhlasy, si ludia do teba dovolia. Skus sa viac vzdelavat, citaj rozne knihy o tom ako si posilnit sebavedomie, pripadne navstiv psychologa. Hlavne to nenechavaj tak a nevzdavaj svoj zivot preto, ze par hlupakov v tvojom okoli si nieco dokazuje na slabsom. Ver, ze ten, kto sa nevie postavit protivnikovi - seberovnemu, ale hlada si slabsie povahy, je ovela slabsi ako ty.
VELA STASTIA a nech vas Boh pozehnava

jan11

"Ked slepy vedie slepeho, obidvaja padnu do jamy"
"Ked vas bude niekto preklinat, tak mu zehnajte"
"V mojom mene budete uzdravovat a vyhanat necistych duchov"
Kto to vsetko povedal?

Marek_123

Myslim, ze niektori ludia veria, ze su prekliati len preto, lebo je to najlahsie riesenie.Ked som prekliaty,tak s tym nemozem nic spravit, jedine vyhladat "odbornika" a ten moje problemy vyriesi hned.No take lahke to nebude.Ak ta nemaju radi ludia v kolektive, nie je to preto, ze si prekliata.Ani preto, ze si ticha.Ale zjavne robis nieco nespravne.A predpokladam, ze ti to ludia aj vycitali. Treba to zhodnotit a zobrat si z negativnych veci to co je dolezite.

Lulita

vsetko skodi, aj ked nam niekto zavidi, ziarli a atd. vsetko su to negativne zatazujuce emocie, to sa mozme rovno zblaznit, fakt bude najlepsie ak ostaneme kludny, co najviac ako sa da a budeme verit v dobro, nech svoj energeticky obal mame dostatocne silny, aby nam nikto neublizil, ale fakt, je vacsinou asi chyba v postojoch, slabe rodinne zazemie a taha sa to potom cely zivot

Slecna A.

jan, uznavam, ze su aj vyssie sily...Uznavam, ze nieco ako "prekliatie" moze byt, aj ked nie doslova. Uznavam, ze ludska zloba dokaze narobit vela, vela zleho, neprijemneho...Nie nadarmo sa hovori, ze co urobis zle, to sa ti aj vrati. Ale vies o com to je? Ze zlo bude plodit vzdy len zlo. To je cela filozofia tohto bububu, ktore tak casto ludia hovoria, aby zastrasili inych. Ked prestanes vysielat okolo seba zlo a zoberes za svoj zivot skutocne zodpovednost, urcite sa ti zlo bude vyhybat aspon do takej miery, aby si bol stastny a pokojny...
Pokojne mozu vyhladat exorcistu. Preco nie, nech to skusia. A potom nech nam tu zakladatelka temy napise, ako to dopadlo, ci sa cosi zmenilo v ich zivotoch...ak nie, viete kde mate hladat odpoved :)

jan11

D. ako duchovna. Ak ona pise, ze jej problemy su sposobene rodinny prekliatim, tak nech vyhlada pomoc exorcistu.
Ja sa drzim predovsetkym toho, ze sa spolieham sam na seba.