Nevysvetlitelna bolest

Príspevok v téme: Nevysvetlitelna bolest
deliska

neviete mi povedat co mi moze byt (prejav coho) teda preco ma moze boliet v oblasti ako su boky (mozno okolo bedrovej kosti - ani neviem ci to som dobre lokalizovala, lebo sa mi tazko urcuje to miesto, ale predstavte si ako mate bedrove nohavice a presne ako zacinaju tak na boku v tej oblasti a smerom ku chrbtu). absolutne netusim z coho to moze byt, nemam pocit zeby som sa niekde buchla, ani modrinu tam nemam, ziadne vonkajsie znaky a boli to len vtedy ked si tu oblast nejako silne rukou stlacim ale viac menej len vtedy ked lezim na tom boku. je to divne, lebo inokedy to ani necitim a ani neviem zeby ma nieco bolelo. myslite ze to moze indikovat nieco? trva to uz asi tak 4 dni, mozno viac. prve dni som si to ani neuvedomovala. fakt som sa este s tym nestretla tak reku ze napisem, ci nema niekto skusenosti

deliska

ludkovia, fakt s tym nemam nic robit? nejake lieky alebo tak, lebo ja sa bojim aby to nebolo nic vaznejsie pretoze aby zapal klbu vznikol len tak z nicoho nic a neliecit ho, len tak sam odist? ja neviem no. nema s tym niekto vlastnu skusenost?

ewka.

neviem kolko máš rokov ale aj mladé ročnky môžu trpieť na osteroporozu a tým trpia aj klby. alebo máš klby zodraté a to vedie k výmene-endoprotéze. možno je to dna , ale to väčšinou bolia hlavne päty...

vek nehrá úlohu pri chorobách.

deliska

fuuuha a je to nieco vazne? inak to zapal klbu moze vzniknut len tak z nicoho nic?
a ozaj - dobre som to popisala a lokalizovala - naozaj sa jedna o bedrovy klb?

RNG

Najpravdepodobnejsie je to zapal klbu. Odporucam brat velke davky curcuminoidov s bioperinom, 3 z 1500 mg, pozri napr produkt firmy Doctor's Best pod menom Best Curcumin C-3 complex ,ktory ma v sebe aj dostatok bioperinu, co zlepsuje absorbciu curcuminoidov az 6 nasobne, z tohoto produkltu ucinna intenzivna davka je 3 x 3 kapsule
Na klby je dolezite brat materialy na klbovy maz, odporucam pravidelne jest tyzdenne 2 avokada.
Nenamazane klby sa velmi rychlo vydieraju