Únava, nafukovanie

Príspevok v téme: Únava, nafukovanie
Jo326

Zdravím potreboval by som poradiť. Mám 20 rokov. Už dlhšiu dobu som býval unavený, ale pred mesiacom sa mi to zhoršilo. Bývam strašne smädný denne vypijem aj 5 litrov, po jedle ma nafukuje, mám dosť hlučné trávenie a vydrźím krátko sýty. Posledný týždeň sa k tomu pridali aj bolesti kĺbov a celkovo nôh. Mám slabú pamäť a regenerácia svalov na tom nie je tiež najlepšie. Krvné testy som mal v poriadku okrem hodnoty Ab/eb vca igg, ktorá bola 3,9.Pani doktorka mi povedala že kôli tomu je tá únava a väčší smäd a že to býva najčastejšie po prekonaní dákeho vírusového ochorenia čo ja neviem o tom že by som nejaké mal. A na tie tráviace problémi mi poradila probiotiká. Pred mesiacom som aj upravil stravu, ktorá je oveľa zdravšia(viac zeleniny, ovocia a nejem dáko ani vyprážané jedlá) a necítim žiadny rozdiel. Nevedeli by ste mi niekto poradiť že čo mám za problém ? ďakujem

RNG

A mozna aj kyselin, kedze niektore virusove ochorenia napadnu vyrobu kyselin v zaludku a to trva regeberovat aj vyse roka, teda ak vobec.