Fordyce Spots - skusenosti

Príspevok v téme: Fordyce Spots - skusenosti
timon-a-bumb

Zdravím vás, potreboval by som radu od niekoho kdo mal s tymto fyzickym stavom (biele bodky po celom penise a semennikoch ) problém. Ja to mám už asi 2 roky a za tie roky sa mi to dosť rozšírilo. No ale teraz mám 15 tento rok budem mať 16 a vraj to je z hormónov ktoré sú v puberte zvýšenie a vraj to časom mizne. Tak sa chcem spitat dakoho kdo to mal či to naozaj časom úplne zmizlo aj ked tych bodiek bolo naozaj veľa ako mám ja. Alebo ak na niekto niečo používal či to zabralo a podobne.za kazdy komentár vopred ďakujem.

timon-a-bumb

Aha no dobre dik za radu ja som zatial nic neskušal a neviem možno skusim tu pastu a este sa chcem spitat teba ked mas 18 mal si dievca alebo nie a ak ano tak ako si jej to vysvetluil ? ci chcela s tebou mat sex alebo nie.

blabla123

cc mam 15 a mam to asi rok a zatial viem asi to co ty..mohla by pomoct zubna pasta (cital som niekde na nete) ale mohla by aj uskodit zevraj... no neska som to skusal a neuskodila.. mozno to trocha potlaci... no na tvojom mieste by som najprv vyskusal na 1 mieste nie hned na celom.. ked tak nejaku jednoduchu bez tych vsetkych sraciek navyse v nej... + na ten cas by som sa moc nespoliehal...

JA88998899

Ahoj ... mám \\\"to\\\" asi od 14 rokov a teraz mám 18 a stále mám a bohuziaľ neubúda ich u kožnej povedala že to nič nieje a že sa to liečiť nedá... takže bohužial táká je moja skúsenosť :(