Veľká bolesť, trápenie - ako ísť ďalej?

Príspevok v téme: Veľká bolesť, trápenie - ako ísť ďalej?
winnie77

Mala som vážny vzťah, všetko bolo v poriadku, vlastne nč vážne sa nestalo a potom zrazu koniec. Neviem, možno si len myslím, že problém bol v tom, že si myslel, že nedokážem byť šťastná a zvyknúť si tam, kde žije on. Ale ja som len potrebovala čas...nedá si to vysvetliť, nie sme spolu v kontakte, neviem pochopiť ako potom všetkom zrazu taký skrat...prešli už 2 roky a ja nedokážem ísť ďalej...,myslela som, že to bude len zo začiatku ťažké, ale ja stále naňho myslím, spomínam a chýba mi. Skoro som sa z toho všetkého zrútila, až som prepadla alkoholu,nie až tak vážne ale bolo mi lepšie. Takto som nemohla pokračovať ďalej, tak som bola u psychiatra a dala mi lieky( aspoň na ukludnenie, proste som stále plakala, kde som išla, nedalo sa to zastaviť). Cítila som sa lepšie, myslím uvolnením, nie myšlienkami...lieky už neberem nechcem byť závislá...Len ako ísť ďalej, stále ma to trápi, bolí, o nič nemám záujem, už som to neni ja...je možné, že takto vás môže zničiť láska? najviac by som chcela aby sme boli aspon priatelia, ved niektorí dokážu byt aj po rozchode v kontakte...nechcem ho stratit ako človeka, keby sa dalo aspoň zabudnúť ako???

winnie77

asi dva roky sme boli spolu, ale to nie je dôležité, ale už to bolo vážne, kupovali sme si spolu veci, ešte mi tam nejaké aj zostali, všetko plánovali, len pre mňa to bola zmena íst na dedinu, nové prostredie, ľudia...a myslím si, že dôvod je v tom, že videl, že tam asi nebudem šťastná, ale potrebovala som len čas...asi si myslel, že neskôr ja odídem...neviem nedá si to vysvetliť a nechce byt ani v kontakte, teda neodpovedá, aj ked sa mu snažím vysvetlit, že ho nechcem stratit ako človeka prečo nemôžeme byt priatelia...a presne to ma trápi že už prešli 2 roky a ja som stále na tom istom, možno preto, že nemám 20 r. a už som si myslela a cítila, že to je ten pravý...a je to dobrý človek, preto ho aj stále lubim a všetko čo bolo medzi nami...

lienocka2808

A ako dlho ste boli spolu?? A preco nieste v kontakte? Aky bol dovod vasho rozchodu?? Dva roky bez kontaktu a stale byt na dne, to nie je obvykle. Cim bol tvoj ex taky vynimocny?