Prečo to robí? A ako mám zareagovať?

Príspevok v téme: Prečo to robí? A ako mám zareagovať?
Nechápem128

Ahojte ,
spoznala som sa s 24ročným chalanom , píšeme si denne aj niekoľko hodín , pár krát sme sa streli , bozkávali , bolo nám skvele .
Keď si píšeme , keď vždy je o čom , bavíme sa o všetkom , flirtuje so mnou , ked je v inom meste ( kde študuje ) píše , že mu chýbam ...Lenže , keď príde domov (odo mna asi dva kilometre) , tak sa stretnúť nechce .. Keď som mu povedala,že to nechápem , povedal,že len nemá čas .. pritom na všetkých iných ho vždy má , len na mňa nie ...
Každý piatok ide hra´t volejbal , to je do 22 00 , čiže potom by sme sa mohli v pohode stretnúť ( už sme sa tak stretli asi 3 krát ) a bolo to v pohode . Lenže teraz sa každý piatok spýta kam idem , s kým som a čo robím a keď poviem ,že osm doma ale že by som rada vypadla , tak povie ok ...
Proste nič nenavrhne a keď som to x-krát skúsila ja ,tak sa vyhovoril ... vzápetí mi však píše akoby nič , flirtuje at´d .
Vzťah nechce , vraj ma chce spoznať a vraj randíme , ja som si povedala ,že dobre , ale čo je toto ? Veď za dva mesiace sme sa videli 2 krát !
Keď som mu povedala , že to nechápem , zas len , že on to zmení , že nemá čas , čo je blbos´t ...

Prečo ma namotáva , celé dni si so mnou píše , no nechce sa stretnúť ? Netlačím na neho , chcem ho tiež spoznať , ale v reáli , nie cez debilný net ...

Viem ,že by mu vadilo ,keby mám rande , povedal ,že ma chce , ale nič z toho ...len slová ...

Deria

po tom, co si teraz napisala, sa mi crta dalsia moznost a asi najpravdepodobnejsia. ty sa mu mozes 100x pacit ale on mozno nie je este pripraveny na dalsi vztah. zrejme potrebuje nejaky cas. hm, aj tak by som sa snazila ho nenahanat a radsej sa odmlcat. ako inac, chces zistit, ci mu chybas?

TessyTes

zahráva sa s tebou a vôbec by ma neprekvapilo, keby si nebola jediná..robí to dobre jeho egu, už mu nikdy nenavrhni žiadne stretko a keď sa ťa spýta čo robíš v piatok večer, tak mu povedz, že už niečo máš..takto to vyzerá, že nemáš žiadne plány, lebo čakáš naňho

Nechápem128

Hmm , skúsim to . Na fb budem len chvílami a vypnem chat ,aby nevidel ,že som tam ...
On povedal ,že sa na vzťah ešte necíti , mal dlhoročný vzťah ... ale do toho ho netlačím , ja by som sa s ním stretla aj úplne ako kamarátka , ale proste to ,že sa nechce stretnúť ma štve ...

Teraz keby ho náhodne stretnem v meste , tak ani neviem ako by som zareagovala , keď sme boli spolu , tak sme boli ako partneri , dlhé bozky , maznanie atď ... bol aj u mňa ,čiže si to vieš predstaviť ... ale sex nebol , ten bez vzťahu by som nedovolila .. a on o tom vie , povedal ,že by ma chcel , ale že by netlačil na mňa ,že to chápe ...
ale keď si píšeme , tak mi často načrtne , že milovanie príde ...

Deria

podla mna su tu dve moznosti, preco sa tak sprava. bud ma strach sa s tebou nejako viac intimne zblizit alebo si krati s tebou chvile, ked sedi na nete. ja som skor za to, utiahnut sa a vyckat, ci mu budes chybat. aspon par dni by si mala byt pre neho nezvestna a uvidis, ci sa pokusi zistit, co je s tebou.

Nechápem128

Hups - prečo to chceš vedieť ?
Lienočka - hmm , skúsim to , o chalanoch dosť vyzvedá ,keď niečo také videl .. alebo som dala status , že niekto je blízko a nemá čas a niekto je ďaleko a urobil by čokoľvek ,aby bol s tým s tým chce ( bolo to krajšie napísané .-D) ... myslela som to na neho a na jedného , ktorý ma má asi naozaj rád , len je ďaleko ...
A celý večer chcel vedieť ,kto je ten druhý atď ... Ale skúsim to , keď vieš , chvíľami si poviem , že nebudem tlačiť ,ale potom si zas uvedomím , že sa s ním poznám už 4 mesiace a videli sme sa tak 5 krát a písali si snáď milion hodín ..

lienocka2808

Podla mna urcite. Ked clovek zaciti, ze nieco nema iste, tak ked mu na tom zalezi tak sa zmobilizuje. Skus napriklad aj na FB viac zacat komunikovat s inymi chalanmi, tak nevinne napriklad aby to videl. A uvidis. Mozno sa nestane nic a mozno sa preberie zo zimného spanku a uvedomi si, ze ta chce. Mne sa stalo nieco podobne. Po takejto mojej taktike sa chalanko prebudil :)

Nechápem128

Veď to , keď niekto s niekým chce byť , urobí pre to čokoľvek ...
lenže mám ho na fb , kde som často kvoli školským veciam atď , čiže mi tam píše .. a keď som net vynechala , tak mi napísal alebo zavolal ...
Ja to proste nechápem , beriem ho ako kamaaráta ,čiže mi chýbal , ked som s ním nebola v kontakte pár dní ,ale zas toto nie je vz´tah ...
Neviem ,čo robiť .. skúsim byť chladná , proste nedovoli´t ,aby so mnou flirtoval ... ani nič ..

lienocka2808

Asi by mu pomohlo sa rozhodnut, keby si proste mu pisala alebo telefonovala, proste komunikovala s nim menej. Ak sa nezmobilizuje ani potom, tak sa nanho vykasli, lebo nema zaujem. chalan ked ma vazny zaujem o dievca, tak urobi hocico, len aby boli spolu.