Po rozchode byť priatelia

Príspevok v téme: Po rozchode byť priatelia
winnie77

je to vôbec možné zostať priatelmi po rozchode ako? veľmi by som si to priala, aj keď pre mňa by to bolo ťažké, ale musela by som s tým bojovať...len môj ex už nechce, teda neozýva sa, vzťah ukončil on aj keď neviem z akého dôvodu, možno to nevyšlo v láske ale prečo nemôžme byť priatelia? vzťah medzi nami bol dobrý, nič vážne sa nestalo, ale prečo nechce byť viac v kontakte neviem, či chce úplne zabudnúť, alebo ešte aj on niečo cíti, len z hrdosti by sa nevrátil...ako je možné, že niektorí dokážu byť aj po rozchode priateľmi a v kontakte...napíšte vaše skúsenosti a rady...díky

unknown89

ja sa o to snazim aspon cez internet .. no byvala priatelka odpisuje tak sporadicky ... ako kedy ... neviem preco to tak robi ...

The Words

Winie - No to bol komplikovaný vzťah , začal tiež priateľstvom a potom to šlo samé ... ale obaja sme sa trápili , pretože na začiatku som ho nevedela dostatočne ľúbiť ja , potom zas on ... A ja som cítila ,že ho strácam .. Ale ukončil to on , aj navrhol priateľstvo .. chvíľu sme sa tak stretali , ale to nebolo hneď dobré .. zviedla som ho , potom to bolo zvláštne .. ono sa to tak ťahalo až som to ukončila úplne .
Lenže myslím si ,že by si to mala ukončiť. Viem ,že to veĺmi bolí a nechceš ho strati´t , ale takto sa budeš trápi´t , ja s mojím ex dokážem byť priateľka , pretože necítim nič viac a dokonca sa s ním dokážem bavi´t o jeho priateľke , o ich vzťahu , čo by ma predtým asi zabilo ... ale chcelo to čas ...
Ale už sa nikdy nevraciam v rozhovore k téme ,čo bolo medzi nami , príde mi to zvláštne ...

Ale ak ho ĺúbiš , ver mi , bude lepšie , ak ho vymažeš zo života , ver mi ,že ´ta zraní keď si niekoho nájde ...
Ak chceš pokeca´t mimo fora , tak mi napíš , tu som málo bajabn@azet.sk

ambrozia

Winnie ty si sa s tým rozchodom nevyrovnala, tak ani nechci, aby ste boli priatelia. Len by ti to prinieslo ešte väčšie trápenie.

winnie77

the words píšeš, že s jedným si priateľka, kto ukončil vzťah on či ty? a kto navrhol priateľstvo on? vieš ja ho stále lúbim, aj keby sme sa nedali dokopy nevadí, ale nechcem ho stratiť úplne zo svojho života...

Iba Katka

Ale myslím si, že pre teba by bolo veľmi bolestné byť s ním v priateľskom kontakte. Toto je už druhá tretia téma o ňom? Je jasné, že si sa z toho ešte nedostala. Zvládla by si sa dívať na to, že on je napr. s inou, že je šťastný? Že sa bude ženiť? Že čakajú dieťa?

Iba Katka

Niekedy sa to dá, ale nesmie to byť veľmi bolestné a musia to chcieť obaja. V tvojom prípade to jeden nechce a nemôžeš ho do toho nútiť. Ale aj tak to nikdy nebude také ako pred tým.

jan11

Ja si neviem predstavit, ze by som bol s nejakou len kamarat, kebyze ma pozna detailne od hlavy po paty. Stale by som rozmyslal nad obnovenim vztahu a pod. Podla mna je nezmysel vracat sa k staremu/starej.

jan11

Vacsinou sa ludia len tak bezproblemovo nerozchadzaju a ak sa rozidu, tak na co by mali byt este priatelmi.
Open your eyes, to sa len tak vravi, aby to v srdci velmi nebolelo. Zostaneme priatelmi?:)