Divné zvuky počas spánku

Galadriel77

Zdravim, akurát som našla tieto príspevky. Ako ste riešili "pradenie"? Mám s tým celkom problémy a neviem na koho sa obrátiť, pretože lekári v okolí nevedia... Dík

elEm

Zdravím,
už několik let se snažím prijit na to co to může být a nikdo mi nedokázal odpověď co to způsobuje. Nazýváme to v rodině "kručení" a take bych to prirovanala k tomu jak to popisujete vy. Kdyz jsem byla mala tak to bylo pravidelně po pulnoci a kolikrat to doslo az k tomu, ze Mamka musela vstát a probudit me. Mam to cely život a celkem me to otravuje kdyz tim vzbudim sama sebe. Muj přítel ma kolikrat take klidné spaní kvuli me a vadí mi to... předem děkuji za odpovědi a budu velice rada jestli mi tim nekdo pomuze

Kač

Ahoj, podla vsetkeho mam rovnaky problem.. Je to vraj zvuk hmm, alebo haaa, pripadne podobny zvuk pradeniu a vydavam ho zo spanku pri vydychu ;)
Podarilo sa ti nieco v tomto smere zistit, vies mi poradit?
Dik, Katka

isi

ďakujem :) už som to našla :) uvidíme či sa to bude dať nejak riešiť :) a ked nie tak si budem veselo hmkať dalej :D

nirv

Neviem ti presne povedať :) opytaj sa obvodnej. Asi na krcne-nosne alebo spánkovy nejaký inštitút...ak niečo take existuje

jan11

A co ta to trapi??? Vsak tym otravujes inych a nie seba, tak kaslat na to:) Clovek sa musi predsa mat aspon trochu rad.

isi

:D áno to s tou mačkou mi už párkrát vraveli :D A kam na aké vyšetrenie konkrétne? Pretože ked som si to zistovala nik mi nevedel presne povedať.