Umysly (neumysly)?

Príspevok v téme: Umysly (neumysly)?
innerworld

Zdravim, ja (20) som bola dvakrát von s istym, pre mna pritazlivym, muzom (38). Pomaham mu totiz s niecim a tak sme si niekde potom vysli. Zbadala som,ze prejavil zaujem o jednu akciu,kde budem ucinkovat. Pytal sa na detaily, bol ku mne mily. Povedala som mu,ze ked bude chciet,nech sa ozve. Na rozlucku si to namieril rovno na moje pery(aspon som mala ten dojem), ja som sa mierne uhla,lebo ma to prekvapilo. Stale si vsak nie som ista ako to myslel. Mam cakat,kym sa ozve? Doteraz sa ozyval,iba ked potreboval pomoc s tou jeho zalezitostou.(Hoci az donedavna som bola zadana a on to vedel.)

innerworld

No. Takze napisal mi,aby som prisla na jednu akciu,kde bude aj on. Odrazu. Preco mna to aj po takom case zobralo,ze sa nedokazem sustredit?

innerworld

Agnes999: Ide o to,ze ja som mu priamo povedala,ze ked bude chciet,nech sa ozve. A je tam este ta akcia,na ktoru povedal,ze mozno pride. Pokial mu to casovo nevyjde(je to workoholik),tak to este nejak skusim.

Agnes999

Podla mna mozes kludne prevziat aj ty iniciativu, hlavne ak vidis z jeho strany ze tam nejaky zaujem je. Alebo mu aspon dat jasne najavo, ze ma sancu, ze to moze skusit. Lebo je medzi vami velky vekovy rozdiel a on si moze mysliet, ze na teba nema. Mozes ho pozvat na kavu alebo tak, mozte byt sprvoti len kamarati a spoznavat sa a uvidite, ako si sadnete.

TinaM

Nejde o to, ze mu das vediet, ze nanho myslis- to je ina kategoria (ako som uz spominala, ja by som pockala na neho, je to muz-podla veku snad uz aj vyzrety, vie, co ma robit)
Ide o to "prezvananie"...nie, nie nie a este raz nie, mozno on je iny, ale mne pri tomto slove vlasy dupkom vstavaju. Prezvanaju deti. Alebo manzelia, ked jeden pracuje v zahranici, nema pristup na net, nechce vysoke faktury, tak si so zenou prezvanaju.Vtedy ok. Ale nie takmer cudziemu chlapovi, o ktoreho mas zaujem. To je velmi detsky posobiace (podla mna).

innerworld

Agnes999: Nepoznam ho dobre,takze si nemozem hned vediet, ci s nim chcem dlhodoby vztah. Je mi s nim dobre a chcem ho blizsie spoznat.