Umysly (neumysly)?

Príspevok v téme: Umysly (neumysly)?
innerworld

Zdravim, ja (20) som bola dvakrát von s istym, pre mna pritazlivym, muzom (38). Pomaham mu totiz s niecim a tak sme si niekde potom vysli. Zbadala som,ze prejavil zaujem o jednu akciu,kde budem ucinkovat. Pytal sa na detaily, bol ku mne mily. Povedala som mu,ze ked bude chciet,nech sa ozve. Na rozlucku si to namieril rovno na moje pery(aspon som mala ten dojem), ja som sa mierne uhla,lebo ma to prekvapilo. Stale si vsak nie som ista ako to myslel. Mam cakat,kym sa ozve? Doteraz sa ozyval,iba ked potreboval pomoc s tou jeho zalezitostou.(Hoci az donedavna som bola zadana a on to vedel.)

innerworld

nirv: Moze tam byt problem aj v tom,co si napisala - ze na mna nema. Povedal mi totiz,ze mu jedna zena dala kosom a bolo vidno,ze sa citi ponizeny. Ked som mu povedala,ze sa citim sama,tak povedal,ze aj on je sam a ze kazdy clovek je sam.

Na druhej strane sa ale velmi zaujimal o to,kde ma moze najblizsie vidiet,pytal sa na detaily ako sa ku mne dostane. Preco by to robil? Ta akcia nie je oblast jeho zaujmu, on sa zaobera inou sferou.

nirv

To že sa mu pacis neznamená že chce vzťah. To čo opisujes je celkom bezna konverzácia. Ak ma záujem, nech sa posnazi. Ovsem je dosť mozne že si mysli že na teba nema. Ty si mladá a on je uz dosť starý, myslím vo vzťahu k tebe.

TinaM

"prezvonenie" je pre mna uplne zabita cinnost. Robia to len pubertaci, ktori sa nudia alebo nemaju kredit. Dospeli ludia si neprezvanaju-aspon ja to tak vnimam. Lebo o com vypoveda, ked niekomu prezvonis? Chces tym povedat-myslim na teba, nudim sa, pomylila som sa a vytocila som tvoje cislo a nestihla som to dostatocne rychlo zrusit, nemam kredit, zavolaj mi...

Agnes999

No 18 rokov je hodne vela. Teraz je to pobluznenie, ale vies si s nim predstavit dlhodobe fungovanie? Alebo ti ide len o uzitie si? Aj tak sa da.

innerworld

Dakujem za rady. On je totiz velmi neisty clovek ako som nedavno zistila,tak som zavahala aj ja.

Vyvolavat som mu neplanovala, ale rozmyslala som,ze koncom buduceho tyzdna mu raz prezvonim.

Velmi sa zaujimal aj o moj nedavno ukonceny vztah a povedal, ze nebudem mat problem najst si ineho chlapca na VS. Ja som mu na to povedala,ze mna rovesnici nelakaju,ze chcem niekoho starsieho. Mohlo ho napadnut,ze myslim mozno aj jeho?

LILIII

oooch no nie .... vzdy som si myslela ,ze zatmievanie zdraveho rozumu je len muzska zalezitost :))
samozrejme ze si pockaj pokial ta kontaktuje on

TinaM

neodsudzovala by som generation gap, je to vzdy individualne.
Kazdopadne-samozrejme, nech sa ozve on! AK ma seriozny zaujem, nechajte tomu cas a vsetko bude ako ma byt, neuponahlaj to, nech nevyzeras ako nejaka pubertacka. Ak si chce len "vrznut s cerstvym maskom" prestane ho to bavit. Sama uvidis.