Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby múdrosti

Príspevok v téme: Zuby múdrosti
mnamka257

Dobrý deň, hneď na začiatok by som vás chcela poprosiť, aby ste odpovedali len rozumnými a slušnými odpoveďami.
Ide o to, že mám akúsi dilemu. Majú mi trhať dva zuby múdrosti a viem, že moja obava je asi neopodstatnená, ale premýšľam nad tým, či ich vytrhnutie nejako nevplyvní moju múdrosť, viď. ich pomenovanie. Prosím, nerobte si srandu a napíšte normálne názory a skúsenosti.
Ďakujem!

mnamka257

ďakujem krásne! naozaj si cením, že ste to napísali takouto peknou cestou aj napriek mojej dosť absurdnej otázke. ešte raz ďakujem! :-)

orchidejka

nie nie, vytrhnutie zubov mudrosti nijako neovplyvnuje tvoju inteligenciu :) ved si predstav, priblizne 2/3 obyvatelov ma dajme tomu do tridsiatky vytrhnute zuby mudrosti a myslis ze je tu tolko inteligentne menej zdatnejsich ludi? tam je uz potom iny problem, nie ze im chybaju zuby mudrosti :P

TinaM

uprimne som sa zasmiala (nerobim si srandu). Poznam vela ludi, ktorym zuby mudrosti vytrhli a su stale rovnako inteligentni a spravni, ako boli predtym. Skus si mozno vygooglit, preco sa zuby mudrosti volaju prave takto-aj mna by to zaujimalo. Podla mna to bude mat nieco spolocne s vekom, v ktorom zvyknu rast-teda vacsinou na prelome alebo v dospelosti, kedy sa uz clovek povazuje za "mudreho". Takze si ich kludne daj vytrhnut, zubar urcite vie, co robi.