Vifonka na obed ( bez sáčika s olejom)

Príspevok v téme: Vifonka na obed ( bez sáčika s olejom)
Micaella

Ahoj, chcem sa spýtať, čo to vadí ak jedávam každý deň na obed vifonku. Sáčik s olejom vynechávam. Na raňajky mávam biely jogurt s bebe mini, na obed vifonku, poobede cottage cheese a večer zeleninu s kuracím mäsom, rybu alebo šálku nízkotučného mlieka s krajcom celozrnného chleba.

Môžem sa takto stravovať? Ja totiž v práci na obed nemám čas, jedine na raňajky a olovrant.

Mimulus

A kupované kuracie mäso tiež - rastové hormóny. Ani toto by si nemala jesť. Skús syry, bryndzu, ale úplne vylúč pečivo aj celozrnné!

Mimulus

Ale ak chceš efektívne takýmto štýlom zhodiť tak nemôžeš už nikdy nabehnúť na stravu ako predtým a musíš zhodiť min. 2x toľko ako si chcela schudnúť kvôli jojo. Vlastná skúsenosť a zaberá na 1000 percent.

Mimulus

Micaella - neboj sa nič nebudeš priberať, len tie vifonky tiež obsahujú chemikálie takže je to ,,núdzové jedlo,, ale jesť ich môžeš dokonca aj s olejom!!! Ja som zhodil zo 106 na 84 od polovičky októbra bez akéhokoľvek väčšieho pohybu takže je to úplne ok.

doubledog

vifonka je len nudzove jedlo, nejedz ju pravidelne.

podla mna jes malo, v buducnosti budes kvoli tomu priberat.

Micaella

Práveže ja v robote ani mikrovlnku nemám, len kanvicu. Tak preto obed riešim takto, keď chcem teplý.. Cez víkend vifonku nejem, doma si varím :) Momentálne som na diéte, takže sa snažím tých 1200 kcal neprekročiť.. Každý druhý týždeň mávam na obed asi 3 dni chlieb so šunkou a zeleninu..

rhea

mna zase stve, ze ked aj chcem zdravo jest a doma si den predtym nieco navarim, v robote si to aj tak musim zohriat v mikrovlne a to uz je zase nic moc, ked som citala, ake to ma ucinky na telo... tak nie je dobre ani tak- ani tak....

lea128

A to mas aj chut kazdy den na vifonku? :D ja by som ju po 2 tyzdnoch uz nemohla ani vidiet... A keby si si pripravila obed den pred tym, vtedy ked si robis veceru a v praci len zohriala? Aspon 2 x do tyzdna...
Lebo musis byt vecer dost hladna, kedze zjes len jogurt,vifonku a cottage. Potom si skus dat plnohodnotnejsie ranajky, aj pecivo, zeleninu, salamu a tak... Lebo ja keby som sa tak stravovala kazdy den, vecer by som bola uz velmi hladna, zjedla by som toho vela a len by som priberala postupne. Mas sedave zamestnanie?