Dieťa alebo práca?

Príspevok v téme: Dieťa alebo práca?
biela mačka

Takto: budem mať v marci 39 rokov, radi by sme mali s partnerom dieťa, lenže viem, že ked sa nebude dariť prirodzenou cestou, treba umelé oplodnenie - to je hradené poisťovňou 3x do veku 39 rokov vrátane...lenže odchádzam z práce, dala som výpoveď ja a ke´d si nájdem novú, neviem, či budem mať možnosť z nového zamestnania chodievať na potrebné vyšetrenia....

Opica

Macka, neber to ako urazku, lebo to tak nemyslim, ale podla mna by si ty nemala mat deti.

Bud so svojim priatelom, majte sa radi, ale deti prenechajte inym parom..

biela mačka

Neviem, či to nie je od veci, ale dosť sa bojím o zuby, poznám ženy, ktorým počas tehotenstva museli pár zubov vytrhnúť :-(

nirv

No veď že na take niečo ani nepomysli, a potom sem bude vypisovať aký je to hajzel že ju nabuchal a nechal samu

Kostra

ja som len zvedava, ake temy bude zakladat, ked ostane doma s deckom a chlap sa jej bude tulat, pripadne sa odtula definitivne :-D

sweater*

ono pokial chces dieta tak chod do toho cim skor, ak to chces odkladat o par rokov nerobis dobre. su dokazy, ze je po tom vazne o dost vacsia sanca ze drobes sa nemusi narodit zdravi. tym ze sa tu niekto zacne ohanat ze ma kamaratku a ie jednu co rodila po styridsiatke a nebodaj nie jednu a narodil sa jej zdravy suhajko alebo dievcina, neznamena ze to tak plati u vsetkych starsich mamiciek alebo u vacsiny... takze nato bacha

biela mačka

lenže tým z cigánskych osád je to jedno, že dieťa behá bosé po snehu,
pije vodu zo špinavej riečky atď...
len mi napadlo, že by som mala asi absolvovať vyšetrenie, či mám protilátky proti toxoplazmóze,
keďže mám cicuchu doma

vinea

Agnes....skôr sa mi zdá, že tie reakcie sú pesimistické a negatívne (stará na dieťa, z čoho ho vychová, ako ho vychová, či ho dokáže vychovať, školy atd atd sa tu rieši)
Čo by sa potom pýtali tých z cigánskych osád..
Nepoznám ju, no zas v jej veku je normálne, že "medituje" atd...mala by mať istú zodpovednosť...nemá násť aby sa nechala nab...a potom skočí do materstva šup šup))

A zas ja sa dosť zaujímam o znamenia a rybky sú zvláštne stvorenia...oni akoby ani v reále nežili....akoby fakt životom len preplávali meditovali, presnívali ho)) Áno, gro závisí od genetiky výchovy prostredia škôl odžitého skúsenosti rôznych iných predispozícií, sociálne rodinné osobnostné atd atd aspekty...no aj znamenia čo-to zohľadňujú))