Minulosť sa vracia

Príspevok v téme: Minulosť sa vracia
Fero M.

Zdravim. Dlho som tu nepísal, ale len chcem vedieť váš názor. Zopár ľudí ma dobre pozna, tak to skrátim.

Po 5 rokoch nový vzťah, všetko klape, ľúbime sa aj ked ma sem tam rozčuluje :D a chystá sa svadba.
Nemôžem sa tváriť že na ex nemyslím a že som ju totálne vymazal ale po tom ako ma nechala, mi veľmi ublížila, veľmi!! Nikdy by som sa k nej už po 4 krát nevrátil. Zjavne po tom ako sa s fešákom pre ktoré si myslím že ma nechala rozišla, tak je sama.

Presťahovala sa za prácou a rodinou do zahraničia a zjavne na nu všetko doľahlo. Na FB ma šťuchla a viete čo to spravila s mojou snúbenkou, no nevysvetlím...

Prečo ma kontaktuje???? som jej jasne povedal, nech mi nevola nepíše

jan11

Mna keby stuchla moja ex, tak by som si 10x rozmyslel, ci by som sa k nej vratil. Mne raz jedna povedala, ze ma nechce, tak som si nasiel inu, potom zostala prekvapena, ze som si nasiel inu. Tak ja neviem, was ist das Harvepino:)

Lulita

a naco si vravel byvalej, ze ta stuchla? ked ste obaja ziarlivi az do kolien? :)

neviem si predstavit, ako ti moze ublizit stuchnutie, mna stucha kopec ludi od kamosov az po uplne neznamych a nic to so mnou nerobi, je to LEN stuchnutie, asi sa nudila, ked planujes svadbu tak snad snubenicu milujes, ci chce povedat, ze ani nie a chces stale byvalu? hmmm....

Fero M.

Nie nie je to totalny problem. Len mi to ublizuje aj taka prkotina. Ak ti raz niekto tsk ublizi tak...
Reraz si asi mysli ze akoze budeme kamarati alebo ju nechapem.

Lulita

a ako co teraz? to, ze ta stuchla je priserny problem? pre koho? pre terajsiu, ktorej si to zavesil na nos? alebo ako :) ked s nou nechces komunikovat, jednoducho jej neodpovedaj ani na stuchnutie a mas po probleme, popripade ak ju nechces hned vymazat z priatelov jej daj kolonku obmedzení, vtedy neuvidi nic od teba a je to