Priatelovi rodicia vs. ja

Príspevok v téme: Priatelovi rodicia vs. ja
mia12

dobry vecer! uz dlhsi cas ma trapi jeden problem, preto by som sa on rada podelila a zistila tak, ci to je skutocne take zvlastne, ako to vidim ja... s priatelom sme spolu 10 mesiacov. nas vztah sa vyvijal dost komplikovane, no od nasho prveho stretnutia sme boli obaja presvedceni, ze k sebe patrime. planujeme spolu aj spolocnu buducnost, od minuleho mesiaca dokonca uz aj byvame spolu. mojej psychike vsak dost davaju zabrat jeho rodicia. problem c.1 je ten, ze mi pride prinajmensom zvlastne, ze ma im este stale nepredstavil. navstevu neostale odklada, jeho terminov uz bolo neurekom a ziaden z nich doteraz zahadne nevysiel. aj sme sa o tom rozpravali, vravela som mu, ze mi to pride velmi zvlastne a on nato, ze sa nemam nicoho bat, ze stretnutie bude coskoro. uz ma vsak prestalo bavit pripominat mu to, co mu pravdepodobne aj vyhovouje. problem c.2 je ten, ze napriek nasmu spolocnemu byvaniu travi u rodicov velmi vela casu. byvaju cca 100 km od nasho bydliska a napriek tomu ich navstevuje aj 3-4x do mesiaca, vzdy zhruba na 4-5 dni. je to podla vas normalne, ked ma uz 34 rokov?? jeho rodicia, apson podla jeho slov, casto chodia po lekaroch a vraj uz nedokazu ist autobusom... a potom vraj maju velky dom a samy uz pracu okolo neho nezvladaju, tak im musi chodit pomahat. aj o tomto sme uz hovorili, sluboval mi, ze sa to zmeni, ale zial sa tak nestalo... budem velmi vdacna za kazdy jeden nazor. priatela milujem nadovsetko, zacinam vsak uz byt zufala :(

petrinka

keby slo skutocne o rodicov, o pomoc okolo ich domu, aby neboli sami, aby sa sami netrapili s pracou, tak som presvedcena o tom, ze by ta zobral so sebou, aby si pomohla aj ty. Pride mi to uplne normlane a logicke. Ved su to starsi ludia....
Ale vies o com to bude? Ze si mu riadne skocila na lep. Mozem ti garantovat, ze na tak dlho k rodicom nechodi. Keby si si vzala do ruky jeho mobil, urcite tam najdes sms od jeho zeny :D Tym ta samozrejme nenabadam, aby si sa mu hrabala vo veciach...Prosto si ho posad a popros, aby bol uprimny a povedal ti, ako veci su. Ak bude aj tak zatlkat, vyber sa za jeho rodicmi tak cca den po nom :) Sak to ti snad prezradil, ze kde byvaju. Az tam prides, zavolaj svojmu drahemu, ze stojis pred ich domom, nech ti pride otvorit...To este len budes pocut, aky bude zaskoceny :D :D :D

Simonella

je prec 3-4x do mesiaca na 4-5 dni.. to kolko je, prosim ta, s tebou?
mne to pripada akoby si bola len nejaka jeho milenka alebo co a pritom ma zenu.. preco by ta inak nepozval alebo nevzal so sebou? ries to.. a hned! nabuduce sa mu nasackuj do auta a ze neodide pokym nepojdes s nim. lebo je to velmi cudne a never jeho sladkym recickam o spolocnej buducnosti a chorych rodicoch.. podla mna - DRISTY

paganstorm

si si ista, že v skutočnosti netravi ten čas so svojou zakonitou maželkou a deťmi? a ty si zrejme len služobna cesta? :-P

Magy

myslim ze teoretizovanie mozeme uzavriet do doby, kym sa samotna mia12 neozve a nepotvrdi, alebo nevyvrati nase uvahy. inak to tu bude len o tipovani.

soffa

tiez ma napadlo,ze ma rodinu a ty si len jeho milenka.nenavstevuje rodicou,ale ide domou,doma zase povie,ze ide na sluzobnu cestu.proste zije dvojaky zivot..a mozno ze nie>>trvaj na stretnuti aspon budes naistom...

doubledog

a mozno je agent Mossadu a chodi na prudko utajene misie do Syrie

ludia, vy tu vymyslite vselico, tak som sa musel pridat :)

kazdopadne, nie je to normalne

winki

milá mia problémom nie sú partnerovi rodičia ale tvoj partner samotný. Uvedom si to a rieš jeho....prečo sa správa tak ako sa správa?

Monitaaa

ja si tiez myslim, ze s tebou je počas toho pracovneho času a domov chodi za svojou rodinou a oficialnou partnerkou, preto teba nepredstavi. v dnesnej dobe to nie je nič vynimočne, určite to zisti čim skor nech ta netaha za nos