Zomieram?

Príspevok v téme: Zomieram?
dadiana

ahoj, už 1š rokov trpim na anorexiu-bulimiu.
momentalne mam 174 cm a tych 29 kg------------uz neviem ako dalej, po pol deci vody je mi zle, nedokazem sa prekonat...
mam za sebou hospitalizacie, nic nepomohlo, som slaba ako mucha, ani nevlladzem bez pooci zajst na WC...vsetko so mnou robi ocino
rozmyslam, ze pojdem zase do nemocnice, ale tam ma vačšinou ešte viacej donicili, nic to nepomohlo

poradte..ako zosilniet? kolko pohybu treba? vobec sa nehybem, len stale lezim..je to zle?
PROSIM POMOZTE!!!!!!!!!!!!!!

psycholog

Ahojte! Poprosím Vás o vyplnenie dotazníka ku svojej bakalárskej práci,týka sa psychologických aspektov porúch príjmu potravy u detí a adolescentov,je úplne anonymný ,budete mi veľmi nápomocní :) za odpovede vopred velmi pekne dakujem!

www.survio.com

andrea000

Dobrý deň, prosím Vás aby ste venovali chvíľku svojho času vyplneniu tohto krátkeho dotazníka, budem Vám vďačná. Ďakujem. :)

docs.google.com

andrea000

Dobrý deň, prosím Vás aby ste venovali chvíľku svojho času vyplneniu tohto krátkeho dotazníka, budem Vám vďačná. Ďakujem. :)
www.survio.com

slnieckoxxx

Ahoj Didiana, ako sa ti dari? Ak mas este stale tieto problemy, tak mi mozes napisat na moju mailov adresu: slnieckoxxx@zoznam.sk

Murak

Lienocka, je to uz pomerne stary prispevok a v diskusii sa Didiana vyjadrovala, ze sa to zlepsuje. Takze terajsi stav je uz snad ovela lepsi

[zruseny35]

Didianka..čo keby si sa na vec pozrela mudrými očkami.Nieje jedlo to prečo sa žije a čím sa treba donemoty zaoberať.Zivot je o snoch ,cieloch o tom čo si želáš pekneho..potom ti príjde 3x za den uplne normálne sa napapať,lebo zosilnieš a ked sa postavíš na nohy budeš moct mat všetko to pekne vysnívane a budeš konečne stastna.
PS pri tvoje vahe by som pohyb nerobila žiadny,nechaj si pomoct ockom,..Ked zosilnieš ,sama sa skusiš aspon na ten zachod presjt.Sama som si tymto prešla,koli velmi ťažkej chorobe.
Mas teraz obdobie "v postely",tak si ho skus spríjemniť četom, hraním na pc,knihami,obzeraním pekneho,tv..počuvaním hudby-čimkolvek čím ten čas prežiješ inak ako ležaním.Je uplne normálne že sa friško unavíš, aj že budeš viacej spať..
Ale to všetko raz bude len spomienka, sama pocítiš kedy vstať...
Držím ti palčeky.

Monika1611

Ahojte baby, pripadne chalani, ktore mate alebo ste mali anorexiu, bulimiu, prosim ozvite sa mi na mail monikahigu@gmail.com