Strašný hnus.

Príspevok v téme: Strašný hnus.
goriliazena

vzdala som dufačky a ine sraczky. ako sa naucit zit sama so sebou? neake tipy na prezitie v osamoteni? mam s tym celkom problem, aj ked som vzdy vyhlasovala a samu seba presviedcala ze som nezavisla a asocialna lochneska. nechcem sa citit osamelo, chcem si vystacit sama so sebou. trapne otazky, ale tuna fore to asi poznate najlepsie. ked nic aspon ma polutujte.

nirv

Človek je v podstate vždy sám, len si to treba uvedomiť a prijať. Sám sa narodis, sám umries a ako stravis ten čas medzitým, je tiež len na tebe.

jan11

:)
Mna chut na sex presla po absolvovanom manzelstve:)
A na pivo chodim vacsinou s kamaratmi, ktori su blbi jak tago, aby som nemusel riesit ziadne filozoficke otazky alebo nieco vyznamovo hlbsie:)

beskyd

ja zijem takmer uplne samotarsky odkedy som nastupil na vysku, dnes mam 28, normalne fungujem v praci v kolektive, dokonca s kolegami chodim cvicit (do posilky sa oplati chodit aspon vo dvojici, to su pragmaticke dovody) ale inak nist, na dovolenky sam, sem tam na pivo sam, po praci, cez vikendy tiez nemam potrebu sa s niekym stretavat, jednoducho si len treba uvedomit ze ludia su len vyuzivacni prospechari a pozeri ktori len na druhych skusaju hrat aby z nich mohli mat osoh. myslim ze vo veku 20+ verit na budovanie nejakych nezistnych kamaratstiev s ludmi je cista naivita, pokial clovek nemusi hladat zakazky alebo robotu cez inych ludi, nejake stretavanie sa s ludmi v zasade nema vyznam, mozno s vynimkou partnerskeho vztahu, ale v dnesnej dobe to v tejto psolocnosti nie je tiez moc vyhra, najma v mestach kde su ludia uplne degenerovani. fungovanie bez ludi je prejavom hrdosti a ucty sameho voci sebe:)

goriliazena

sejla hej, musim seba samu za pacesy zdrapit. som mam vysavanu energiu posudit neviem. skorsi mslim ze ju nemam lebo neviem nikde nacerpat

Sejla

goriliazena určite by ti to prospelo... tam kde si, ti niečo alebo niekto vysáva energiu. Aspoň ja som to tak mala... čiastočne za to viním aj krajinu samotnú a jej atmosféru

goriliazena

sejla napr v rumunsku ci indii mi bude lepsie? stane sa zo mna pohodovy filantrop? nic to nememi ale na tom ze by som ozaj najradsej vypadla.

nirv dakujem. este by sa zislo pohladenie po vlasoch so smutnymi huslickami v pozadi.

jan11 poprdeli mudrost. a kedze som grammarnazi, pozor na urcite cleny.