Naražky na moju postavu

Príspevok v téme: Naražky na moju postavu
kailla

som maturantka, v triede mam same dievčata čoasi 90% su viac menej ako prst, proste ani gram tuku navyše..za to ja , mam ho dosť..a od leta zvlášť dosť. dosť ma zlostí že občas spolužiačky naražaju na moju postavu...ale moc to neriešim napr. ak jedia tie ryžove keksy tak sa mi stalo, že mi jedna povedala, daj si prospeje postave..ok. nevadilo mi to..ale minule som niečo spomenula, že som sa buchla do stehna, a jedna začala, že či sa čudujem ked mam taky veeľky zadok alebo niečo také,.. ja som bola ticho, ale ona stále viac a viac.. som dosť citlivka, takže mi to už vôbec nebolo prijemne...myslím si , že je dosť ubohe sa vysmievať človeku v jeho nedostatkoch.. nikdy som sa jej nesmiala ked prepadala 2 roky za sebou, alebo že má primítvne otázky ohľadom učiva...nehovorím že ja som bifľa,ale ona ma fakt niekedy primitívne pripomienky,. čo by ste jej povedali vy na mojom mieste? o postave..? čím dalej je to od nej horšie, a stále to hovorí, ked je tam najviac dievčat..

Mimulus

adapterka - presne si to vystihla aj keď si to napísala celé ironicky takto to v živote jednoducho chodí. Je len málo tých, ktorí sa aj napriek tomu, že vytŕčali z radu dokázali presadiť .

adapterka

prisposobi sa, bude presne taka aku ju chce spolocnost, bude sa chovat, rozpravat, tvarit, vyznavat hodnoty ake vyznava spolocnost a zaroven bude v tej kozi zit sama dalsich 60 rokov. svela perspektiva hrat sa na niekoho kym nie je. ale mas pravdu, dolezite je, co by o nej ostatni povedali a ak jej niekto povie ,,outsider,, ...!!! to je potom zivot plny utrpenia, bolesti, nestastia, smutku, sklamani, klamstiev, smrti, temna. A este aj odvody do poistovni bude musiet platit chudera uboha. tak rychlo sup sup schudnut, byt vtipna, vzdelana, bohata, bez kriveho vlasu, bez spinky na svedomi. nech na teba nikto nemoze povedat kriveho slova (lebo to by si sa musela zase zmenit na jeho preferovanu podobu) a nech ti vtak nahodou neoserie hlavu. lebo to je velky prehresok v spolocnosti krasych ludi. hned by si bola na okraji spolocnosti.

Mimulus

adapterka - čo sa s človekom stane ak nejde s davom? Alebo ak sa davu neprispôsobí? Áno bude mať skvelý pocit, svoje názory a zachová si aj možno tie skvelé hodnoty čo druhým chýbajú no nikdy taký človek nebude šťastný. Najskôr ho začnú nazývať outsiderom, neskôr ho vyradia zo spoločnosti a začnú sa mu vysmievať a nakoniec keď niečo dosiahne predbehnú ho práve tí, ktorým sa vzoprel.

adapterka

hm, zaujimave ako sa vies poddat cudzim ludom. resp. ako skaces ako si povedia:) budes asi jeden z tych ludi, co cely zivot ohybaju chrbat tak ako sa patri, ako je to spravne a ako to ocakava spolocnost, vsak?

kailla

ako keby sa to vetko dialo naschával.. !!! už dlhšie ma poblieva brucho a mam nutkanie na vracanie,..tak mi triedna ( som na zdravotke ) poveedala že to bude asi apendix..ale neverila som to mu, dnes som mala polročný test, tak som si naročny zašla k lekárovi, a naozaj - mam chronicku apendicídu ! všetko ide proti mne :( aspoň keby mi nechutilo jesť, ale chutí..po OP nebudem môcť cvičiť..čo mam robiť pordte..:/ na OP zatiaľ ešte nejdem , musím ísť na gastro, gyn a uro...:/

Naja85

Mam len dve slova pre takych ludi: emocionalni chudaci. Suhlas s Agnes-neries ich, taki ludia len malokedy pochopia, ze v zivote nejde len o vizas. Som rada, ze som aspon na strednej zazila super ludi, ktori nepotrebovali rypat do druhych a to sme boli dost pestra trieda:).

Ja som od vcera zacala cvicit:D. A to po vela rokoch necvicenia. Nechcem schudnut(s vahou som uuplne spokojna), len chcem spevnit svalstvo. Denne chcem cvicit(vcera to bola len nieco vyse polhodinka) asi tak hodinku. Ale vzdy na zaciatok sa mienim poriadne rozcvicit od hlavy az po paty(doslova)-tak sme niekedy na gympli mali rozvicky. A samozrejme ako podpora a naladenie hudba. Medzi cvikmi(brusaky, kliky, drepy atd.) si vzdy spravim kratke uvolnenie-velmi to pomaha, ked clovek nie je v kondicke. Tak len take rady:). A hlavne sa neprecvic, lebo si to znechutis.

Mimulus

sisa22 tak toto je super postava a to boli ozaj slepice ale predsudky sú všade. Ak by si nosila okuliare, trošku iný účes, neznačkové oblečenie...atď Vždy to pre niečo bude...

sisa22

www.google.com

Ja mám takýto typ postavy a celý život mi spolužiacky dávali anjavo že mám shcudnúť atď, lebo všetky majú okolo 45-53kg ... to je čo ? myslím že to nepottrebuje žiadny komentár, ja sa satrvujem dosť zdravo, hentaké slepice ma proste nezaujímajú, nikdy som nemaal nadváhu, BMI mám úplne v norme, veľa cvičím, mám dosť svaly ... takže nech si každý hovorí čo cchce

Magy

kailla - hlavne sa nesnaz schudnut prirychlo, lebo to si viac uskodis. metabolizmus musis naucit pravidelnemu rytmu, pohyb pravidelny a dostatocny, nie narazovky par mesiacov kym schudnes a potom budes zase priberat.
ak mas problem so skakanim kvoli prsiam, tak je koooopec dalsich aktivit, od plavania cez bicykel, korcule (zimne aj letne)...
cvic vela aerobnych cvikov a neboj sa jest. rozhodne nehladuj!
neboj, ono tie kila pojdu dole, ale musis metabolizmus nastartovat, nie vyhladovat!!