Naražky na moju postavu

Príspevok v téme: Naražky na moju postavu
kailla

som maturantka, v triede mam same dievčata čoasi 90% su viac menej ako prst, proste ani gram tuku navyše..za to ja , mam ho dosť..a od leta zvlášť dosť. dosť ma zlostí že občas spolužiačky naražaju na moju postavu...ale moc to neriešim napr. ak jedia tie ryžove keksy tak sa mi stalo, že mi jedna povedala, daj si prospeje postave..ok. nevadilo mi to..ale minule som niečo spomenula, že som sa buchla do stehna, a jedna začala, že či sa čudujem ked mam taky veeľky zadok alebo niečo také,.. ja som bola ticho, ale ona stále viac a viac.. som dosť citlivka, takže mi to už vôbec nebolo prijemne...myslím si , že je dosť ubohe sa vysmievať človeku v jeho nedostatkoch.. nikdy som sa jej nesmiala ked prepadala 2 roky za sebou, alebo že má primítvne otázky ohľadom učiva...nehovorím že ja som bifľa,ale ona ma fakt niekedy primitívne pripomienky,. čo by ste jej povedali vy na mojom mieste? o postave..? čím dalej je to od nej horšie, a stále to hovorí, ked je tam najviac dievčat..

kailla

cez vianoce som to strašne prehnala rpibrala som 7 kíl. zakladom u mna je pevná vôľa. možno neuveíte, ale fakt sa snažím. od nového roka som schudla 2,5 kila,a práve som si spravila BMI tak mam nadvahu, nie obezitu. neviem, ja sa snažím nejesť po 5, snažím sa nejesť pečivo, a ked, tak tmavé,.. ťažko obmedzujem pomaly sladké, aj cvičím , priznám sa ,4 dni som nevcvičila, ale polrok, je teraz dôležitý,..to nie je výhovorka.a ja sa nechcem obraňovať . čo mam ešte robiť.? ako cvičiť? ( možno som pribrala hlavne kvôli zniženemu pohybu kvôli nefunkčnosti kolena za 3 roky 2 OP. ( luxacia pately )ale to je aj tak moja chyba ) scičím brušaky a drepy..čo ešte? kliky nezvládnem max, 3 , píšem si , čo denne zjem , dokonca ma totak vzalo že som si kupila diar o chdunuti čo napísala slovenka..to je prehnane, ale je to dobre vedieť čo jem,a niekedy sa až zhrozím. aaa snažím sa piť aj vodu..

Agnes999

Toto co spominas mi nepride ako ponizovanie z ich strany, ale proste su len moc uprimne. Sama priznavas, ze mas nejake kilogramy navyse a velmi ta zranuje, ked ta na to niekto upozornuje. Ale baby v tvojom veku su casto take. Skus popracovat hlavne sama na sebe, hlavne co sa tyka sebavedomia a potom mozes skusit aj zdravo schudnut, este si moc mlada na to aby si bola obezna.

ebi77777

nestaraj sa o ňu, neponížiš sa na jej úroveň predsa, je obyčajná bezcharakterná hlupaňa
ale čo sa týka tvojej váhy, mohla by si preto niečo spraviť, pohyb, veľa zeleniny, a stravu v celku v obmedzenom množstve
ide len o tvoje dobro a zdravie ;-)