Čo na topanky, aby sa v nich nesmykalo?

Príspevok v téme: Čo na topanky, aby sa v nich nesmykalo?
milli11

Nemate nejake typy, co si dat na topanky, cizmy, ked sa von tak strasne smyka? Dnes som ledva dosla domov. A aj dalsie dni mi treba ist do prace a z prace.

Prsi a hned to mrzne. No proste super na zabitie alebo rozbitie nohy. Ked si aj nase metske vedenie spomenie, ze by trebalo posypat, tak posypu nanajvys cesty, ale chodniky ostavaju ako letisko. A kedze vacsina mesta je dlazba, viete si predstavit, ake krasne klzisko mame. A nerada by som skoncila niekde na pohotovosti.

Pocula som, ze niektori si davaju na cizmy ponozky. Pomaha to? Kaslem na to, ci je to modne faux pax.

lost

A to mam inak letne obutie :) na tom by som sa mal krasokorculovat a nie drzat sa na lade :D
i ked.. smykat sa to obca smykne, ale stredne ucho pracuje na plne pecky :d
zatial som sa smykol na zem len 1x a to tiez vdaka bratovi, lebo buchal piratov a utekal som odtial (instant karma ho potrestala a smykol sa tiez, tvrdsie ako ja, HAHA, nezahravajte sa s mojou karmou !!! :D )

Lulita

no ja mam syna 6 rocneho a teda ja som padala, on padal, sme sa navzajom drzali a kym sme dosli domov bolo pred 20tou z mesta :)) on mal z toho srandu hej :))

milli11

Vdaka.

Vies Lulita, problem je, ze budem musiet pockat, kym sa nebude dat ako tak normalne chodit.

Myslim, ze ma dobre chapes. Nieco strasne, chodnik klzisko, cesta klzisko, nemas ani zachytne body, kde sa chytit. Cesta, co mi pesi normalne trva 30 min., teraz mi trvala vyse hodiny.

Lulita

mili - aj ja sa bojim, chodim pomaly, smykam sa pomaly a tak, rozculuje ma to, skus sa popýtat u obovníka na tie protismykove spodky na topánky

milli11

Jej, uz ste sa niektori ozvali. Beriem spat.

Akurat, ze doma nemam macky ani nic podobne a obchody, kde by som mozno take nieco zohnala (u nas je vsak casto vobec problem nieco zohnat) su dost daleko.

A tie protismykove ponozky, to su nieco specialne? Alebo sa daju spravit aj z obycajnych ponoziek? Nejake svoje by som na to obetovala.

milli11

No tak? Ved ide o zdravie, ako to riesite vy?

Pravdu mali ti, co tu pisali, ze ked da niekto otazku, "silikony" a "mozem byt tehotna", hned dostane plno odpovedi.

A teraz ma napadlo aj, ci nemam fobiu z padania. Strasne sa totiz bojim vysok a poladovice. Proste miesta, kde sa da spadnut.

Lulita

hehe aj my sme ledva dosli domov, masaker, no neviem skus si dat protismykove ponozky na cizmy, ked ti nebudu vadit pohlady ludi :))) niekde sa predavaju tzv. protismykove spodky gumene, dava sa to na topanku