Ovsene vlocky

Helus

jaro jaro,tento drink chcem vyskusat zajtra rano,je vhodny aj na chudnutie,predpokladam,ovsenne vlocky jedavam na ranajky.

Jára Jaro

2dcl ovsených vločiek, 2x 2dcl čistej vody 1-2 ks jablk . Jablka odkôstkovať umyť a v mixeri sa to rozmixuje na husty kokteil. Takto pripravené vločky sú chutné a pijem ich na raňajky a po tréningu. Energia s tohto nápoja nepozná hraníc. tento nápoj je ľahko stravitelný vďaka obsahu vlákniny a bohatý na všetko potrebné vitaminy, mineraly atd. Doplnky výživy ktovie ako vyrobené a nadmerne predražené sa ani zďaleka svojou hodnotou živín nemôžu rovnať naturálnej strave a už vôbec nie ovseným vločkám mám to odskúšané na sebe. Tak len tolko som chcel dodať.

kulturista

zdravojemmm: Ahoj. Veľmi rád ti pomôžem pri cvičení. Na tvoju otázku "aj s ovsenymi vločkami s kombinaciou posilnovania cvičením sa da pribrat" Určite áno ale nestačia iba ovsené vločky, je tam ešte veľa iných vecí.. Keď budeš mať náhodou záujem alebo nejakú otázku napíš mi na: adam.krchnavy@gmail.com

otazka.

3-4 lyzice su idealne, ale zapar ich s vodou, lebo mlieko alebo jogurt je tazky na zaludok s nimi. Pridaj skoricu, mozes jablcko, ovocie a mnam, ak chces trochu prisladit tak med, javorovy sirup...