Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký strojček na vlasy používate?

Príspevok v téme: Aký strojček na vlasy používate?
Ruksak

Čaute, chcem si kúpiť strojček na vlasy, doteraz som mal phillips za cca. 70€ a strihal v pohode, akurát zvykol občas vynechávať.

Chcem sa spýtať, aký používate vy? Našiel som na nete aj profesionálne, napríklad Oster power 606-95, alebo 616-95. No tie už stoja od 100€ vyššie.

Strihám sa sám doma, raz za mesiac/dva. Na dĺžku 12mm, čiže žiadne kadernícke čary.

Teraz otázka, mám zainvestovať, alebo zbehnem do najbližšieho elektra a zoberiem phillips? Strihám sa už 10rokov a za ten čas mi odišli 4 stroje od phillips.

Prípadne poradte inú značku, som otvorený možnostiam. Tak do 120€ som ochotný dať max.

Ďakujem

AdamKrt

Mam Philishave na vlasy uz vyse 10 rokov a drzi stale vyborne.

Obcas si vsak hlavu ostrigam aj Remingtonom, co je urceny na bradu.

Pri vybere striahaca na vlasy a bradu som si vyberal - bud cisto pouzitie iba na privodnu snuru 230V, bez akumulatora, alebo potom pouzitie na cisto tuzkove AA baterky, bez pouzitia snury, ze tam neni integrovany akumulator. Neni nic lahsie, ako si dat nabit akumulator a behom sekundy vymenit zatial rezervnu druhu sadu akumulatorov. Ak je tam integrovany akumulator + snura, tak ten integrovany ma urcitu zivotnost a po case VZDY zakape, je to len otazka casu. Takze bude len snura, alebo len externe tuzkovky /do predajne jedobre si doniest Nimh tuzkovky, aby to zvladalo pracovat s 1,2V/.

Dalsie, co vyberam pri strihaci je bezudrzbovost. Musi mat samoostriace sa platnicky, ktore netreba premazavat a same sa ostria.

Ruksak

Remington? ten som zaregistroval, ale nevenoval som mu pozornosť, kedže som bol nastavený na Phillips. Pozriem o ňom na nete. Dík

Iba Katka

A neskúšal si remington? Pokiaľ viem, je to oveľa kvalitnejšia značka vlasovej starostlivosti ako Philips.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.