som psychicky na dne

sašenka

aj ja som už velakrát skoro stratila svojho priatela,ale ešte ho mám!aj ja mám rodinné problémi!a ešte ma pritom môj frajer podviedol nekolko krát,ale ani ja niekedy ešte nad tým uvažujem,abola som už aj u psychológa,a piču mi pomohla!!nanič!to potrebuješ nejakého človeka,aby si sa vedela zveriť dakomu,a vyplakať sa niekomu!aj ja takého hladám!!odkial si??ja zo štúrova!!!

barbie

ja som chcela samovrazdu spachat preto lebo som stratila priatela ktoreho som milovala viac nez svoj zivot a este rodinne problemy, priatelia je toho dost... viem ze to zrani mojich milovanych a preto to nechcem urobit

sašenka

barbi aj ja som mala takýto problém,a ešte nie somv poriadku!!aj ja ešte dakedy uvažujem nad samovra...,ale vždy si spomeniem,že ak to spravým,budú tý ludia trpieť,ktorý ma majú radi!!!aty preečo to chceš spraviť??

damaxy

barbie,máš úzkost,strach a bolest.Bolo toho zas na teba vela.Máš chut plakat,poplač si.Plač pomáha,vyplavíš to zo seba.Píš, podel sa s nami,každý ti nejako pomože.Máš právo na svoj smútok,aj na blbú chvílu,ale nemáš právo tam zostávat.Vstan a pod medzi nás,podme bojovat,hladajme radost,s nou je lepšie.

barbie

nevem co mam robit som zufala chce sa mi plakat ale nevem to mam v sebe zlost chcem zomriet opät v sebe citim tu uzkost strach a bolest este ze je toto forum kde si len tak hocikedy mozem napisat co citim

ina

Ahoj Jarka 77, joga je fantastická na cvičenie ale hlavne na dýchanie a relax.Mne sa tiež veľmi páči ale niekedy mám pocit, že potrebujem viac dať zo seba a vtedy je veľmi dobre bicyklovanie alebo posilovňa// pre mňa//.Teraz som začala chodiť aj na rehabilitačné cvičenia na uvolnenie hrudnej a krčnej chrbtice k tomu masáže a elektrika.Vraj ked máš všetky čakry zablokované nemôžeš sa zbaviť žiadneho stresu, tak treba na ne postupne.Ja si už robím z toho srandu,lebo sa mi to zdá ako vírus, s toľkými ľudmi som sa stretla s rovnakými problémami!??Nie je to nákazlivé?Damaxy som rada,že to máš už za sebou a stále so svojimi skúsenosťami pomáhaš druhým pozdravujem

Jarka77

ina ako som uz asi pisala ja som odhodlana brat lieky dokedy treba beriem 1 neurol 0,5 kazdy vecer popri tomu druhemu lieku a tam sa mi davka bude zvysovat casom znizovat viem ze je to dlha cesta ale zvladneme to neboj sa sme viacera s takymto problemom. Vraj potom pride psychoterapia aby som sa vedela zbavit stresu. Drzim ti palce nam vsetkym. Teraz citim konecne po dlhom case taku super energiu dala som sa aj na jogu bola som sice 2x ale mne sa to velmi pacilo.

damaxy

barbie,máš pravdu,že zdravým sa to zdá lahké.Najma vety typu mysli pozitívne,ked nie si schopná uvarit si ani čaj.No kto tým neprešiel tažko pochopí ten stav.Co ty na to?