Lekari, zdrav. sestry ale aj ludia v zdravotnictve - vas nazor

Príspevok v téme: Lekari, zdrav. sestry ale aj ludia v zdravotnictve - vas nazor
lekarka112

rozmyslam nad studiom mediciny, alebo ineho zdravotnickeho odboru.
Viete mi poradit co robit po studiu, ci sa mi oplati ist na tu medicinu a denne 6 rokov studovat a potom mat plat z ktoreho ledva s rodinou vyzijem. Bude to stat za tu drinu??
Mate nejake znameho lekara alebo niekoho kto robi v zdravotnicte? prosim o vas rady, skusenosti a nazory.
DAKUJEM

lekarka112

co znamena pre neatestovaneho lekara?
chcela by som sa vysvetlenie co bude ak medicinu dostudujem...a ako je to s tou atestaciou a pod.

Mimulus

existujú zamestnania, ktoré sú poslaním a naopak také z ktorých zbohatneš. Je len na tebe pre ktoré sa rozhodneš.

nirv

Čo chces byť hneď milionár? :) tak chod do politiky...lekári zarábajú celkom slušne oproti väčšine Slovenska, plus tie úplatky:) alebo chod študovať do zahraničia. Hlavne k tej práci treba mať vzťah, ak ti ide o peniaze, chod radšej podnikať...ale nie u nás :D

orchidejka

preco by si mala z platu lekara ledva vyzit? vsak studovat urcite niekde musis ist alebo teda chces(cize ci budes 6 alebo 5 rokov studovat tak to mas jedno) aby si potom nezarabala minimalnu mzdu a len vtedy aby si nemusela prepocitavat kazde euro aby ste s rodinou vyzili. praca lekara by ta mala hlavne bavit