Strasne chcem tancovat!

Príspevok v téme: Strasne chcem tancovat!
Ms. Fear

Ahojte,
uz dlhsie pocitujem velku tuzbu sa prihlasit do nejakeho tanecneho kruzku..tancovala som uz v nejakych suboroch, v kazdom zhruba 1-2 roky, no nakoniec som odvsadial odisla z roznych dovodov, vacsinou preto ze odtial odisli aj kamaratky, resp. som tam ziadne dobre nemala..problemom je u mna ze mam socialnu fobiu, male sebavedomie a zrejme aj miernu depresiu, prave preto pre mna nie je zrovna lahke sa predvadzat takouto formou..na druhej strane, vzdy ked som zacala tancovat v novom subore tak som sa prekonala, a aj ten neustale strach ktory ma vsade sprevadzal som dokazala aspon potlacit a bolo to skvele..z tohto hladiska teda neviem ci je teda tanec pre mna vhodny, aj ked pohybovo zdatna (dufam) som, no nemam na to tu potrebnu priebojnost, navyse urcite nie ani nejaku charizmu, vyzarovanie, ktore nutne k tancu patri..a najhorsie je ze sa ani niet kam prihlasit..chcela by som tak aktivnejsie tancovat spolocenske tance avsak UPLNE VSADE ponukaju len kurzy spol. tancov, take pre zaciatocnikov - tych je naozaj neurekom na kazdom kroku, co ja uz nechcem, to mam davno za sebou..teda aspon v nasom meste to tak je ..co si o tom myslite?
inak neviem ci som spravne zaradila temu, ale lepsiu som momentalne nenasla..

Agnes999

No kurzy v tvojom meste za teba nenajdeme. Ale ak chces vediet moj nazor, chod tancovat, urcite je to pre teba dobre. Vobec nevadi, ak nemas nejake vyzarovanie, nie si priebojna, robis to predsa pre seba, pre radost, nie pre druhych. Ak mas male sebavedomie a socialnu fobiu, tento konicek ti v tom urcite pomoze a bola by skoda sa tomu viac nevenovat. Skus prevedcit kamosky alebo si najdi nove na kurze.