Zubny kaz a oralny sex

Príspevok v téme: Zubny kaz a oralny sex
alice598

Zaujímalo by ma, aké riziká obnáša pre ženu orálny sex od partnera ak má partner zubné kazy dlhšiu dobu neriešené .. pociťujem svrbenie v oblasti vonkajš.genit.po oralnom sexe a partner nebol u zubára 3 roky :( zubár mu naposledy našiel 6-7 kazov a on kvôli finanč.situácii ošetrenie stále odkladá! Sú známe neaké objektívne dôkazy o vplyve zubných baktérií na genit. ochorenia?

Ďakujem vám za fakty a rady..

Lulita

ja nemam ziadne kazy som zazrak prirody, len jeden som mala a ten si musim dat urobit :) vlastne ani tam nemam kaz, len mi vypadla plomba

doubledog

akurat vcera mi zubarka vysvetlovala, co by mi tak vsetko so zubami spravila.

a ja jej na to: to budem asi musiet podat loteriu :)
kedze patrim do evolucnej linie ludi so slabymi zubami :(

Lulita

nech to vymazu...ospravedlnujem sa, ze mimo temy

ale aspon krasne vidiet v akych srackach je Slovensko krok za krokom, ked ludia uz nemaju ani na zakladne potreby...tak!

Lulita

mimulus - ja ked mam nieco ja rozdam, na Vianoce som rozdala 3 balicky bezdomovcom, taku radost si este nevidel, bohaty ofucane prejde okolo a neda ani cent, ale medzi nich by sa mali ludia pozriet ako si vedia pomoct, jeden s malou chatou na prespatie zobral dalsich dvoch k sebe, ktorý clovek, ktorý na to ma by bol ochotny?

ale uz som mimo temy pardon..

Lulita

a nie som kontakt maniak, ze bez rozmyslu si pridavam priatelov, ziadne take, ludi mojimi starostami neotravujem, to len na zdravie si pridem pofnukat, kde ma nikto nepozna :) nejaky ventil byt musi, inak by sa clovek zblaznil, alebo davno uz skoncoval so vsetkym

Mimulus

Podobne ale ak by som vedel a mám kamaráta, ktorý má takýto problém tak neváham ani sekundu. To len tak na margo FB. :)

Mimulus

A koľko máš na FB priateľov??? Tak si požičaj a ak Ťa má niekto skutočne rád a máš ozajstného priateľa tak Ti tie peniaze dá ako nenávratnú pôžičku. A ak nie tak načo máš kontakty na FB??? Ale to len tak

Lulita

mimulus ja som to napisala, tak ako to realne je, to ze je zivot cynicky a ironicky za to nemozem :)

mam FB smaozrejme